deshira per tu be @ admin

Status
E mbyllur për postime të tjera.

smartt

Antarë i ri
Pershendetje doja te behesha pjese e stafit fajtori ne dhomen shqiperia.
Nick im ne chat esht smarttt, jam nga Maqedonia.
Falemderit.
 
Last edited by a moderator:

Premium

Antar Aktiv
Smart ti e merito se je user aktiv dhe jo abuzus :)
Shpresojm qe sa me shpejt te jesh pjes e stafit.
 

Aver

VIP
Ka akoma te mbijetuar te chati?

Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
 

chatoshqip

Antarë
NickServ- Nick smartt isn't registered.
NickServ- Nick smarttt isn't registered.
Me vjen keq duhet te keni nickname te regjistruar per te bere kerkese per aop.
 

Aki

misfit
Ka akoma te mbijetuar te chati?

Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.

Dale se kam qef te ta shpjegoj :p

Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy :p
 

Aver

VIP
Dale se kam qef te ta shpjegoj :p

Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy :p

E kush tjeter mi shpjegon me mire se ti, apo nuk kam mbetur edhe paksa old school une :D

E vertete qe ta kam borxh nje bilete por per filmin qe dua une, jo ti :p
E shofim King Arthur dhe nga aty.. hajde po them edhe per nga nje kafe :p
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top