Deshmitaret e Jehovait, kush jane ata?

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Qeraxhinjte e mi lol
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Di gje une. Me mjafton qe me dt 4 me hudhin eurot ne llogarine time bankare lol

Ku i marin gjithe ato leka per te te pagu qerane me qafsh?
Atyre sikur u mbushen xhepat me leke sa here qe degjojne zerin e Jehova-it.

Shiko fotografinë 1763032
 
Une sa here me kane ardhur ne shtepi i kam thene-
Bujrum, hajdeni, keni 5 minuta kohe t'ju flas per Zotin tim?
Kush eshte Zoti yt?
Ka shume emra, Baphomet, Belzebu, Mithra etj por shqip eshte Djalli dora vete.
Nese ngulmojne akoma te me flasin per Jehovain i them-
Do e grrisni b..en ju apo si e keni hallin?
Une jam vellai i R (15 vjet deshmitar dhe kryeplak i jehovait ne dr), kur s'me ka bo ai deshmitar do me beni ju?
O ikni shpetoni veten se une e kam prenotu vendin tim ne ferr.

Ka ca vjet qe nuk me bezdisin me
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
2 pyetje dua ti shtroj "Deshmitare te Jehovait"
1 perse nuk pranojne te bejne tranzfuzion gjaku?
2 perse nuk pranojne te bejne transplant organesh?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
2 pyetje dua ti shtroj "Deshmitare te Jehovait"
1 perse nuk pranojne te bejne tranzfuzion gjaku?
2 perse nuk pranojne te bejne transplant organesh?
Ska ktu deshmitar te jehovait.besoi un.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Kta jane ata qe praktikojne "mumizimin"
Interesante duket
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

Endrra

VIP
I mbaj mend .. kur erdhen direkt pas renjes se komunizmit.. i shikoje me fletushka afer kishave provizore .
Me drejtohen mua.. Jehovai e bla bla ... i degjova .. e u them : po mire mo .. njejt pak a shume si fete qe kemi .. cna duhet dhe nje tj .. une e kam timen .
Iken ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
I mbaj mend .. kur erdhen direkt pas renjes se komunizmit.. i shikoje me fletushka afer kishave provizore .
Me drejtohen mua.. Jehovai e bla bla ... i degjova .. e u them : po mire mo .. njejt pak a shume si fete qe kemi .. cna duhet dhe nje tj .. une e kam timen .
Iken ?
Cila eshte e jotja se kurr se mora vesh?‍♀️?
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Une keta kam pas pershtypjen qe jane agjente sherbimesh sekrete amerikane ne gjithe boten se di kete mendim kam ne koke kur i shof.
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
S'paskan faj qe u benkan rrodhe pra?
Jane fiks si ato/ata vajzat djemte e promocionit qe te cajne menderen me fletushka apo materiale promovuese ne rruge. Lol

Te pakten kta dine te bejne marketing ecin bashke me Jehovain me hapin e kohes lol
 
Redaktimi i fundit:

Rrelse

Zikaltër⚫?
Jane fiks si ato/ata vajzat djemte e promocionit qe te cajne menderen me fletushka apo materiale promovuese ne rruge. Lol

Te pakten kta dine te bejne marketing ecin bashke me Jehovain ne hapin e kohes lol
I trokasin njërës, ajo nga zonat e thella
I thonë: e njihni jezusin?
Kjo thotë: jo, jam e re në lagje??
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
I trokasin njërës, ajo nga zonat e thella
I thonë: e njihni jezusin?
Kjo thotë: jo, jam e re në lagje??
Hahaahha lot lool
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Jam aty ku duhet ne paqe me Zotin e njerezit .
Me fene e Zotit qe eshte vetem nje .
Te tjerat nuk i perkasin temes .
E po shyqyr se e the se plasen nga kureshtja?‍♀️
Po ku e din ti se ka zot?
 
Top