Detaje tronditëse/ Shoqja e 15 vjeçares së abuzuar seksualisht rrëfehet: Abazi ka ngacmuar edhe fëmijë të tjerë, rrinte në banjon e vajzave

legjenda

Tetova
Detaje tronditëse/ Shoqja e 15 vjeçares së abuzuar seksualisht rrëfehet: Abazi ka ngacmuar edhe fëmijë të tjerë, rrinte në banjon e vajzave

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë në lidhje me rastin e 15 vjeçares së abuzuar seksualisht në Babrru nga Abaz Doku, roja i shkollës “Azem Hajdari” dhe 3 të rinj të tjerë.Shoqja e ngushtë e 15 vjeçares është rrëfyer se edhe ajo ka qenë e bullizuar në këtë shkollë dhe më pas është përdhunuar ndonëse jo nga roja i shkollës.
E reja ndërsa tregon se ka qenë ajo që e ka shtyrë 15 vjeçaren ta denoncojë abuzimin, rrëfen se Abaz Doku, roja i shkollës qëndronte gjithë kohës në banjon e vajzave dhe se ata duhet të prisnin sa të dalë ai.
Ajo bën me dije se përpara se 15 vjeçarja ta denonconte Abazin, ai u ka dalë para dhe pasi ka bërë veprime të turpshme ka dashur t’u japë lekë.
Jo Abazi me mua s’ka arritur të abuzojë sepse kam lënë shkollën në klasë të 7. Ndryshova shkollën. Kur shkonim në banjo e gjenim gjithmonë në banjon e shkollës. Dhe duhet të prisnim derisa ai të dilte. Pasi janë larguar unë nga shkolla, janë vendosur kamera. Mua s’mi merrnin për bazë denoncimet në shkollë sepse për mua gjithmonë kanë menduar se jam problematike, e dobet ne mesime.
Kur kam qenë në klasë të 7 një djalë shkolle më përplasi pas murit. Kam qenë e bullizuar në shkollë sepse konsideroheshim si nxënës të dobët. Pak orë para se ajo të dalë para patrullës, Abaz Doku na ka dalë para dhe na thoshte se do tu jap para, e bënte gjeste te turpshme. Ne u larguam nga ai duke vrapuar. Filloi të na vinte nga pas sërish. Gjetëm një rrugicë… Fola me të dhe i dhashë kurajo që të bënte denoncimin
”, tha shoqja e 15 vjeçares fatkeqe.
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Histori tronditese. Shpresoj qe personi te marri denimin maksimal. POR kujdes me Pamfletin. Nuk eshte portal i besueshem.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Meshkuj te frustruar! Hapni shtepite publike qe te ngopen derrat!
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ketij duhet t'ia kepusesh koken dhe varja ne mes te qytetit, mesim per ata te tjeret.
 
Top