Dhëndri u largua nga dasma, nusja martohet me një nga të ftuarit

-800-0-5362407a0c2c33f223d763e4bc8e3813.jpg
Një ngjarje e papritur ka ndodhur në një dasmë në Indi, ku pas arratisjes së dhëndrit, nusja është detyruar të martohet me një nga të ftuarit.

Dhëndri u largua nga dasma pasi e dashura e tij e fshehtë e kërcënonte se do të vetë-helmohej nëse ai martohej.

Nusja e trishtuar e Ashok, Sindhi, mbeti duke qarë në mes të ceremonisë.

Situata u zgjidh kur një nga të ftuarit pranoi të martohej me nusen e mbetur në altar duke çuar deri në fund ceremoninë e pazakontë.

I ftuari që pranoi të martohej ishte një burrë i quajtur Chandrappa, faturino autobuzi në transportin publik të Bangalore.

Dosja.al
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
I doli fati dhe faturinos ???
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Pac fatin e autobuzit ne kte rast
Ja ja ste lene pa gje ne Indi lool
 
Hahahahaha kçk ene ne Indi lool
E pra, ju gocat, ju jeni keshtu?

Tjetri kishte ardhe me sjell dasmoret me autobuz, akoma tu numeru leket e biletave, kurse ajo tak fak e hypi n'altar?
 
Top