• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata e fundit qe more apo bere..?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ateheree,persheetje! :)
Meqe priudhe festash,fundviti.
Eshte ajo atmosfera ku shkembejme dhurata.
Bejme dhurata dhe marrim gjithashtu.
Le ti ndajme sebashku ketu.
Pse jo mund te marrim apo japim dhe ide ne lidhje me dhorot.

Atehere une sot mora nje buzekuq me shije qershie. :) spara jam fans shume e kalandikave,ama aroma e ti te bene ta perdoresh shpesh.
PAsi shume rralle perdore buzekuq.
Por kete te pakten per Krishtelindje do e perdore.! :)
 

Jetmira

..........
I bera vetes dhurate...1 pal cizme,nqs mund te quhet;).
Meqe njerezit ste dhurojne asgje,te pakten ti dhurojme vetes dicka:D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sme ben kush dhurata mua. :(

Dje i bleva motres nje pale pizhame dhe slippers tek Victoria’s Secret. Dhurate per Krishtlindje, por ja dhashe qe dje. Pjesen tjeter te dhurates do ja jap ne diten e Krishtlindjeve.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Po me blejne por po me thone qe ti marr vesh kur te vije Santa.. :p dmth Akoma nuk e di se cfare do marr deri ne dt 25... lol

Lega do te jap une nje dhurate po mora me shume se 10 … ;)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Thoni cte doni por kjo periudha e Krishlindjeve eshte magjike.
Mbase jane dritat..kenget neper rruget e qyteteve..kushedi.
Pastaj me lind pytja, si eshte te jetosh ne Las Vegas diku afer dritave te casinove
Si ne Krishlindje?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une derisa t'me mbarohen librat e kam gjet, nga 1 liber. Lol Nfakt as marr e as bej ne kete periudhe pasi nuk i festoj.

mgjth Kush do t'me beje noj dhurate mu e pranoj :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam marre nje qiri dhe kam dhuruar nje shalle, se kishim Secret Santa ne pune.
 

Hope

◕‿◕
Mua me erdhen 4 filxhana kafeje, vintage, porcelani me vizatim ne fije floriri, por ce do qe spij kafe lol
E per dhurate, se di, dje ftova miqte ne resto, a quhet? lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mora dy shishe vere,nje blloke lukure kafe,me nje dizain antike sermi poshte, shume me pelqej, per shenime qe mbahet ne cante,nje dekuracion qelqi me dy peshq,dhe nje mbajtse qirinjesh me pamje nga mykonos.
Pertova me be foto ,neser kismet.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mora dhurate per vit te ri ne fakt,nje set pjatash porcelani. :)
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Nje parfum mora, eshte vertet shume i mire dhe me ben te mendoj qe femrat kur duan behen si shpirte. :D :D
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Me bene para nje muaji nje dhurate te thjeshte po qe ka vlere per mua ....une personalisht mbaj vetem unaze ne gisht te vogel dhe nje te tille me bene

IMG_20190228_113611.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam bere kte....


S'kam marr gje...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mora nje bllok shenimesh shume i bukur. :)
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Llastik per breke. LOL LOL LOL
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam marr nje voucher per thai massage...
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Kurse une e nje mikeshe nje te tille e beme dhurate per nje te trete.....ishte kenaqur tjetra lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Po pres ate parfumin qe do me sjelli Drejtori
Mon e kam por sdi me ke te ta nis. :D
DG sic e deshe ti dhe me nje ndryshim, nuk eshte Eau de Tualet por parfum. lol lol
 
Top