Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Mogli

🙄welcome home
Nese e qun ofendim se te them qe nuk e njoh nje person qe ti pyt maje ofendim se jo per ate po per kedo qe te pysesh une as njoh as di kush qysh tek
E klm.
Jo jo ska lidhje ajo ....ta kam than lexo mesazhin e funit por po ta shpjegoj....me erdhe vete ne privat,ishim tu fol per bukuri e ne fund me the ik tash se boll fola me ty.....me fal po ca kujton se jam mjet argetimi per ty qe pergjigjesh ashtu? Tash klm dhe ti
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Jo jo ska lidhje ajo ....ta kam than lexo mesazhin e funit por po ta shpjegoj....me erdhe vete ne privat,ishim tu fol per bukuri e ne fund me the ik tash se boll fola me ty.....me fal po ca kujton se jam mjet argetimi per ty qe pergjigjesh ashtu? Tash klm dhe ti
Tybee tybeee une e kam si shprehje humori . Shnet tash se paske ik per tarabosh
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Deshi sqarim,e sqarova thesar
Opo skam gja per me fsheh une.te erdha dhe te thashe mos me perzi ne komente . Bem humor ne dy me njeri tjetrin dhe ne fund po me humor te thashe ate gje. Gjithsesi ska prb . E klm
 

Mogli

🙄welcome home
Udha e mare....sa per lesht e currit prape spo te kthej pergjigje per seder se gati e kam pergjigjen :)
 
Top