Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Ja bera dhurat vetes , sa po me erdhi me kargo nga Shqiperia .
Perfundimisht vendosa mos plakem kurr lool
20200716_103218.jpg
 

Hera

Banned
Mbreme mora dhurata te bukura ...dhe sot disa te tjera ...por nuk i hap dot mbas disa ditesh shpresoj qe do i shoh
 

Hera

Banned
Dhurata me e bukur me erdh nga vlora ....si gjithmon ☺
 

Lauri

Anunnak
Dhuratë nga kusho im, është mjeshtër i pa parë. 👍

IMG_20200730_130011.jpg
 

Lauri

Anunnak
Quhen infradito ktej nga anët e mia. Mbathen pa çorape 😜😀
 

Hera

Banned
Dy nipave te vegjel per ditelindje .....dhurate leke se sdime ne 😂😂😂
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Nje parfum Code a-list per makinen meqe vete si perdor shume. lool
 
Top