Dhurata e fundit qe more apo bere..?

klodi20

Antarë i Respektuar
Sot sapo dola nga Berberi mora 5 dhurata 🖐kokes nga shoket 🤗😂
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nje dhurate per motren bleva
 
Stilokalaps me shkrujt...per femra , ne dore te meshkujve nuk shkruhet me kete😝
20201010_164659.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje dhurate e thjeshte nga motra

Si cdo here, din te me gezoje

125349879_363259478081235_932643068729204914_n.jpg
 

jana80

Super Moderator
Nje pako para ca ditesh nga nje mik i mrekullueshem qe e du fort... me tel nje kolege me tha qe eshte nje pako per ty dhe direkt e dija qe ishte ai.. zemra mal qe kujtohen!
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Kto para disa ditesh . Canten ma bleu agai kurse brenda Eshte nje xhup per te .
4294A503-FE94-4419-8CF4-327B1F5F7F21.jpeg
 

SpaceGirl

BimBumBam
Njeres prej shoqeve te ngushta
20201128_115458.jpgDhe ajo
20201128_115622.jpg


Dhuratat e para i programojme... te dytat i kemi surpriz gjithmon 😁
Besoj kuptohet nga shijet qe jemi si uji me vajin 😅
 
Top