Dhurata e fundit qe more apo bere..?

MEe

.......
Nji fustan per ne shtepi me dhuruan.
Vete kam dhuruar:dy canta,dy byzyqe,nje kostum,nja 5 a 6 njecece😝,se skisha me nge per te bredhe me ble dhurata.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Mora ktë dhuraten sa hapa syt sot 🥰
094C9B4A-501F-4EBC-BDEF-35504FB4B6C6.jpeg
6A4D0C30-9B29-4FC8-A31C-8F947279886D.jpeg
1E81408F-D45B-43C7-8F2C-D8DA984A859E.jpeg
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Fole ti? Se ate taven e peshkut mos e kemi pare gje live ne...
Po sille adresen se te bej delivery :p uje e fije caji! Do e sheqer?
Ti vet the sdu peshk 😉
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Do marr nje diamond ring, por se kam marr hala 😛
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kam marr dhe 1 pale pizhame me kuadrate per t’be foto tek pema vitiriut 😂
 
Top