Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
dhurata e fundit ???
1 komshise tim
100 euro per bajram
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Nje pale shapka guess
Malli se na kishin harruar robte me na bo dhurata
 

`A2

Gentleman
Nuk me pelqejne dhuratat, aq sa nje fjale e mire derguar me sinqeritet❤️
Këtë mund ta bëj dhe unë.. Nuk të njoh dhe as s'më njeh por shpresoj të depërtojë në zemrën tënd kjo fjalë ngase po e them nga thellësia e loçkës së zemrës:

Paç lumturi, dashuri dhe harmoni në jetë gjithmonë!
 

Rania

Antarë i Respektuar
Këtë mund ta bëj dhe unë.. Nuk të njoh dhe as s'më njeh por shpresoj të depërtojë në zemrën tënd kjo fjalë ngase po e them nga thellësia e loçkës së zemrës:

Paç lumturi, dashuri dhe harmoni në jetë gjithmonë!
Faleminderit nga miresia zemres dhe Zoti te dhente shumefish sa uron insha'Allah 🙏
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Dhurata e fundit qe mora ishte présenca e Nenes time pas kaq kohesh qe kam nderruar qytet. Sa kisha tim ate semure isha un qe merrja avionin dhe i takoja e rrija sipas mundesive .
Ndenji 3 dite ktu ishte dhurata surpriza me e madhe qe mund te Merrja . E me e bukura ishte se per te percjell ate me erdhen miq e te Dashur ( familjare ) qe qendruan ktu deri te djelen qe e percolla ne aéroport kam qen Njeriu me i lumtur ne bote. E kam then gjithmone dhe e them qe dhurata me e madhe qe mund ti besh dikujt Eshte presenca .
 
Top