Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Didi

C'est la vie.
Nuk bej dhurata. Kur shikoj dicka e me kujton dike e mar, pa patur arsye. Prandaj nuk e mbaj mend ca kam mar se fundmi.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mora shume nga sh njerez brenda 1 dite ^-^
1. parfum
2.nje kornize me logon e firmes time
3. nje krem
4.nje fustan
5.nje pale cercafe
6.nje sapun. Lol

p.s. sjam tu u martu jo :p
 

Hera

Banned
Disa gjera qe u bleva prinderve
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
S'kam bere keto kohe po aman pres te marr shume keto dite.. .. :D
 

Hera

Banned
Nje Varese argjendi
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Dr martens Sex Pistols ?
Se te vjetrat ishin bo cop e cik
 

Hera

Banned
Gjera te vogla per miqte e mi dhurata
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Screenshot_20190919-203747_Zalando.jpg

Ja bleva vjehrres se i ra goja per nje pal blu ?‍♀️
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Mu kujtua nje gje. Zakonisht me pelqen te perkedhel veten e ik blej dhurata.
I them shiteses..mi paketo sepse i kam dhurate per dike.

Sa ik ne shtepi e hap pak me kujdes..i heq fjongot dhe elektrizohem e gjitha brrr

Sikur se di cf ka brenda,bej dhe si e mahnitur
lol
 

Hera

Banned
Sot bera nje vazo te bukur me like nje shoqa ime kishte ditelindjen
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
A quhen donations dhurate? O zot sa me ka trishtuar kjo histori mbreme. :cry:
Kush tjeter ka mundesi, le te dhuroje.

E789D302-6C70-46C3-89B8-128AEC65D07F.jpeg
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Dhurata ma e mir nuk e tham ktu ka qen prej Zotit qe e kom prit shum vjet edhe ma ne fund ma dha
E dhurata si menoni ju as skam jap as skam marr
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
I shita njeres ca gallata.. :p
C'ne asgje per mu mbrapsht.. :p
 
Top