Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dhurata qe kam marre. Parfumi im i preferuar20191025_162703.jpg
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
echo show 5.. love it
 

Frank

S/A
Staf në FV.AL
Eshte per kompesim dhe rrumbullakosje te shumes ,po ku merr vesh ti????
Dmth ka blere dicka 28 pound dhe e ka rrumbullakosur me 2 pound-eshin e Nokia-s se aq bejne kta tani. Prape qenka kput m'tajare. lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top