Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I bera dhurate vetes se kshu si bie kujt ne mend per ne :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
jane gjithmone vizatime.

marr nga 2 cope ne dite nga goca ? na nxorri deficit nga letrat ngjyrat etj.
 
Nja dy pale kepuc ... i gjeta ne oferte
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Se cfare me kane blere se di, por qe po ble nje mal me gjera xhepi im e di se c’po heq..:p

Nejse eshte bukur kur jep e merr.:)
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Se ca do me bejne dhurate se di. Po qe do bej e di nje pale syze do i bej dhurate se e di qe i pelqejne
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
s'me ka bo asnje. Qe me 22 tetor kur pata pervjetorin. s'e di dmth! :/ skujtohet kush per mu
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
ore tmi bejne se ehe po jua kthej fort une pastaj lol lol
E ti si une , jam mesuar vetem duke bere
bile i vit i bera tereve dhe ne fund asnji...u me marrci te ligat , dhe ika i bera vetes nje dhurate ..ohhh sa meka shiju lol
Kurse kete vit ....kam marre goxha mi ,kjo e fundit i parakaloi te gjithave :)
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Hallo pse me akuzon, cfare do te te blej nipi ty hec shprehu?
Do nje range rover apo nje rolex si ato qe dhuro shoqnia lakit per berdhdej. :p
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
E ti si une , jam mesuar vetem duke bere
bile i vit i bera tereve dhe ne fund asnji...u me marrci te ligat , dhe ika i bera vetes nje dhurate ..ohhh sa meka shiju lol
Kurse kete vit ....kam marre goxha mi ,kjo e fundit i parakaloi te gjithave :)
Ca paska qene kjo dhurata e fundit kshu, ndonje diamant patjeter?
 
Top