• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata e fundit qe more apo bere..?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
ec1-a-top.png
 

NGU

Wild child full of grace 💫
I gjo te mire kemi ne qerosat, se vejm paruke sipas preferencave, bjond, brun, rrica rrica 🤣

Tema: Çfar eshte dhurata? 😆
Sa detajist qe je lol
Ja ta them une, e din ajo 12 qe u be 25? Ja ajoo eshte dhurate:p
 
Sapo me thane qe une nuk jam i vertete, nuk jam real.
Kompliment dhe dhurate me te bukur s'me kane bere kurre😍
 
  • Habi
Reactions: Ivy

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Sapo me thane qe une nuk jam i vertete, nuk jam real.
Kompliment dhe dhurate me te bukur s'me kane bere kurre😍
O cun
Eshte festa jon kjo
Na le rradh te gezojme njecik
Apo dhe sot do na bosh te xhelozojme 😂😘Un po pres akoma te vi dhurata ime
Po i jap koh deri neser ne oren 10/11 qe te jen hapur dhe dyqanet 😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une po pres gruen mej dhuru noj gje por grate si grate din kur dalin po kur kthehen veq zoti e di :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Jo me larg se dje...
Nuk me emocionoi dhurata,as vlera e saj,por ajo cka kuptova une nga kjo marrdhenie.
Ajo eshte emigrante ne kushte ilegale ne nje shtet si Anglia.Dhe si pasoje e udhetimit te veshtire,ka marr me vete vetem rrobat e trupit dhe kete dhurate qe ishte me e shenjta per te.
Ajo ma dhuroi mua,me imponoi ta pranoja per ato cka me tha.Biles ,biles nga rezistenca ime,fjale e fundit ishte:Do vdesesh po nuk e more🤣🤣
Love her😇
9EFECA37-5853-4DB1-8E4C-6C362470C323.jpeg
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Dhuraten e fundit ma bene tek puna nje maske te re....
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Here e pare qe lexoj per nje Shampo te tille...blackpantera me duhet te imagjinoj shkelqyese ..😘
M.mengjesiv
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
@NGU @jana80 mua me dalin ne insta sepse me shkelqejn syt kur shof xixa haahahah

Kam dhe xixa pluhur per trup qe tani perdor cuni me mbush vasken kur bon dush 😂😂😂😂😂
Nuk e kam provuar akoma... dmth kshu si xhel kam pas par dhe perdor kur kam qen ne klas te 5. Tani mkapi prap fiksimi dhe do ju them kur tme arri
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nje tufe lulesh sot,zot sa te nevojshme i kisha. :))
 

Arditi0007

I see dead people
Dhurata e fundit qe kam bere qe per gocen time, ia bleva i pale patina me rrota dhe dy dite me pas u detyrova t'i blej edhe i pale per vete meqe doja te kujdesesha maksimalisht per te, te cilat ne te njejten dite i ktheva ne dyqan pse s'kishte kush te kujdesej per mua. Vertet qe veshtire te qendroja mbi to.
 
Top