Dhurata e fundit qe more apo bere..?

NGU

Wild child full of grace 💫
Dhurata e fundit qe kam bere qe per gocen time, ia bleva i pale patina me rrota dhe dy dite me pas u detyrova t'i blej edhe i pale per vete meqe doja te kujdesesha maksimalisht per te, te cilat ne te njejten dite i ktheva ne dyqan pse s'kishte kush te kujdesej per mua. Vertet qe veshtire te qendroja mbi to.
Lol
Cmi kujtove dhe mua, une akoma i kam dhe rrijne ne bodrum😆
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Nje pako paracetamola me dhuruan, nga ata te jashtmit qe e bejne koronen te ike me vrap.

Ndersa une i dhurova nje pako aspirina vendi nga ato te Profarmes qe vijne era gelqere kur i kalon poshte.
 
Dhuraten e fundit e mora. Ma solli bjondja ime😍 e/i ruaj me shum kujdes.
Pavarsisht se sjam tip xhestesh romantike, sme pyeti fare dhe me erdhi fiks perpara korones 😂🥰
 
Kam nje dhurat per te bere por se di cfare!
Zakonisht i kam idet e qarta por ksaj rradhe snuk fare. Du sdu duhet me prit te mbaroj karantina 😕
Urrej kur smund te bej dicka qe dua
 
Top