Dhurata e fundit qe more apo bere..?

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Ndonjeher dhe nje xhest mund te quhet dhurate... biles do guxoja te thoja: me e shtrenjt dhe e bukur se dicka materiale 🦋
 
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po mendoj per dhuraten qe kam per te bere por akoma se kam gjetur 😔
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mora nje thike pas shpine. Ne fakt, nuk me dhembi, se pritej, si zakonisht, nga njerez qe u ke dhene doren.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
I kam be vetes nje super dhurate, po kur te vij ja u tregoj :lol:
 

lovely

Anëtar i ri
kur lind vajze bebushi familjes ne ITALI vihet varur nje fjongo roze dhe une i bera nje surprize komshies ne krahe e bere me vajze ,duke i lidhur me nastro nje fongo
nje gjest i kenshem gjen mirekuptim dhe kenaqesi
 
Top