• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

did a whois on you

CAKMAKU

Anëtar i ri
Code:
on *:snotice:*did a /whois on you*:{ haltdef | echo -a 12[ $time ] 14• [Perdorim WHOIS Nga ]4 $2 14[12 $address($2,0) 14] 
 inc $+(%,whois,.,$2) 
 if $($+(%,whois,.,$2),2) == 10 { 
  notice $2 4Mos Bej Whois Te Shpeshta | kill $2 Te Paralajmerova
  unset $+(%,whois,.,$2) 
 } 
}
Askush nuk ju ben dot flood me whois.
Nese ju ben whois mbi 10 here brenda 1 sekonde... kill.
(Ircop Only)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: did a whois on you

Nice por vetem per Ircop po per ne Aop e mjere ka ndonje addons interesant :D
 
Top