Diferenca mes femrave dhe meshkujve.

Ku eshte morali ketu ?
Apo Jane gjithckangrenes:p
Meshkujt mendojne veq pet barke , e pastaj mos pyet cka mund te ndodhe . Kurse , femrat me zbuukurimet e tyre duke u kthyer tek mishi i te ketyre te pangopureve !
Edhe ky eshte moral?
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Meshkujt mendojne veq pet barke , e pastaj mos pyet cka mund te ndodhe . Kurse , femrat me zbuukurimet e tyre duke u kthyer tek mishi i te ketyre te pangopureve !
Edhe ky eshte moral?

perseri morali juaj i nxjer meshkujt budallenj
and ur living poof
 
Meshkujt mendojne veq pet barke , e pastaj mos pyet cka mund te ndodhe . Kurse , femrat me zbuukurimet e tyre duke u kthyer tek mishi i te ketyre te pangopureve !
Edhe ky eshte moral?
O cen jam kurjoz te di ke quan ngopje ti
dhe si e ke provu ta shuash etjen?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
nuk me hapet gje tu befsha ?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Jemi te barabarte s'kemi differenca, apo nuk eshte kjo gje qe duan te degjojne cupat. :p :p
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
mir ca ben, ka nai cik dallg deti apo ce do atq.. :p lol
jo te keqen vellai dëti na është qetësuar ,kemi filluar transportin detar shiqir zotit ???
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
jo te keqen vellai dëti na është qetësuar ,kemi filluar transportin detar shiqir zotit ???
mir vlla, ma kap icik ate karrigen wajrles se karikoj celulerrin se me vdiq ky derman me shum fikur se shuar... :p :p
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
mir vlla, ma kap icik ate karrigen wajrles se karikoj celulerrin se me vdiq ky derman me shum fikur se shuar... :p :p
me shume fikur se shuar thot laro,...o te keqen vellai hidhe në dët se nuk ka ct hin ne punë
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
me shume fikur se shuar thot laro,...o te keqen vellai hidhe në dët se nuk ka ct hin ne punë
ec mor peshk se doja t'et peshkonja, levrek i dreqit. lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
ec mor peshk se doja t'et peshkonja, levrek i dreqit. lol
peshk je vet ti laro ,balo,,,se une jam peshkatare qe peshkoj me dinamit ????
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
peshk je vet ti laro ,balo,,,se une jam peshkatare qe peshkoj me dinamit ????
Ec moj sepie mo me bej gangsterin e skeles mua se ta caj koken me gur... lol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ec moj sepie mo me bej gangsterin e skeles mua se ta caj koken me gur... lol
oh sa i embel shejtani ,ja keshtu ja shprehim dashurin njeri tjetrit ne ,??
 
Top