Dikur s`kishim,sot kemi por duhet me mbyll frigoriferin. :P

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Sonte tek hengra nje `sahan` me pershesh dhe kos,nje fete buke ne fakt.
Po mendoja me vete ,shih si vjen jeta,dikur ne femijeri apo ne kohen e komunizimit,s`kishin,skishim as ne deri vone, problem te mbanim diet.
Thjesht mund te haje c`te deshiroje ,c`do ushqim te mire qe te pelqente, mund ta shijoje deri ne ngopje totale. :p
Sot re vlla,qyy keq gjonat. :p
I ke te gjitha,duke filluar nga te emblat,te kripurat e varietet e mishrave dhe te peshkut.
Por problemi thelebsor,sa hap frigoriferin,te shfaqen tabelat psikollogjike,mos e tepro,mos ha me.
Mjaft boll qendrove me koke ne frigorifer hahahah
etj etj...
Pyetja e rradhes,c`beni ju kur keni oreks per te ngrene cdo gje qe gjendet ne guzhine,dhe dihet kjo kompensohet me kg po e teprove. :p
E dyta ngopi realisht me ushqimet tuaja te preferuar,qofshin keto te nje kategorie jo te shendetshme shume,sic jane mishrat ne zgar,pasticet,e ushimet le ti quajme pak te renda.
E meqe po afrojne festat,zakonisht neper fesat keni marre pesh?
si keni heq me pas?
Ajt zgjerojeni temen si t`ua kene qejfi vete.
Le te japim noj kshille,e te zbrazim thaset me ushqime dhe dieta tek kjo teme. :p
Jemi qe jemi,nuk iken robi pa ju qeras me nje sufllaqe. ahahha
pita-gyros.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Sa me shijonte Coca Cola kur isha e vogel dhe e pija 1 here ne jave. Sot se fus ne goje.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Qa kena me ba na te shkretit na ka ardh heja vone 😁
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Un kam pase fatin kam pas kalan rozafa afer na jepnin turistat cimcakiza edhe e hanim me turne 😂😂😂 mjer ai qe i binte turn i tret 😋
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Cute sa e re je ... nje shishe Coca-Cola qe ma hodhen plot nga maunja .. eshte rujt ne bufe deri sa i iku ngjyra kafe pas 5 a 6 vjetesh 🤣
Ti ta kishe ruajtur edhe ca se mund te vi nje dite dhe Cola te behet per tu vendosur ne muze dhe ti do jesh e vetmja ne bote qe do kesh nje shishe Cola te ruajtur nder vite lool
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Cdo gje eshte e lidhur me ballancen qe cdo person i kerkon vetvehtes.
Disiplina ushqimore edhe nje nga vetite kryesore qe cdo individ duhet ti kerkoje vehtes.
Te mos harrojme qe sasia ushqimore eshte rritur ne disproporcion me cilesine.
 

Endrra

VIP
Kohe mizerje ka qene.
Kishim frike me dale para pallatit me ato fetat e famshme te bukes me sheqer ene 2 pika voj ullini se ta maroshin nacut per 2 sekonda 🤣🤣
Popull i uritur lol
Une kam pas shpi private .. isha aq e dobet dhe e brisht,, nuk guxoja te ulesha ne fund te shkallave se ma merrnin pulat buken nga duart 🤣
 

Shej

Sirius
Kohe mizerje ka qene.
Kishim frike me dale para pallatit me ato fetat e famshme te bukes me sheqer ene 2 pika voj ullini se ta maroshin nacut per 2 sekonda 🤣🤣
Popull i uritur lol
Une e kisha me gjalpe e recel ke inat lool
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Eh iknim ekskursion me klasat buz lumit per te lozur....3 klasa paralele 60 cuna buk vaj e sheqer sanduic me tknaq shpirtin aman thoni cte doni por buka me vaji e sheqer kastraveca e misra qe vidhnim ne arnajet e fshatarve te dale nje te thote sa her ne vit semureshe te gjej emrin e nje viroze...haje aq shum sa ishe gati ne te plasur aman fill pas te ngrenes vrap mbas topit 8 ore pa ndalur...sot luajn me top por ne play station..sot bejm vrap por e bejn ne palester tu pas gjith ato pyje ktu perfshi dhe mua qe jam dembelosur si pjesa tjeter....mallku qofte kush i shpiku teknologjine
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Dy gjëra bëj si zakonisht. I përmbahem faktit që nuk mund të hash atë që nuk e ke. Pra bëj kujdes në blerje.
Pastaj, po qëlloi diçka jo e shëndetshme, pyes veten: ke llogari të vraposh 10 km për të djegur kaloritë?
Ka dhe raste kur i them vetes: ha sonte, vrapo nesër 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po pra po sdi pse trupi spo bo progres me mu 🤪

Nvend se me fillu me naj molle mengjesi psh :p

E kam sulmu fort kete molle, nvend te embelsires lol

136967681_710412936286769_7649778158932276997_n.jpg
 
Top