Dilema e punesimit

Te them te drejten me vin keq per ta se jan kaq te panjohur me realitetin, sa qe shumica prej tyre nese do te jen vetem kur te perballen me te pufffff do humbasin.
 

Ivani

Anëtar i ri
temen e semes,epo ta paguash ujin 1000 lek kjo gje vetem ketu ne tiranleshshshsh ndodh,edhe ajde puno me 150000 pastaj,ato ste dalin as per uje
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
temen e semes,epo ta paguash ujin 1000 lek kjo gje vetem ketu ne tiranleshshshsh ndodh,edhe ajde puno me 150000 pastaj,ato ste dalin as per uje

e me mir mos puno rri dhe pa uje pastaj
 

redi-

Anëtar i Respektuar
ANGEL_DEVIL
Ne fakt ka te drejte Ivani, ja pta kto politikanet qe thonin 24 ore uje.
 
Top