Dilni dot nga dhoma?:D

Liza

Anëtar i Respektuar
edhe tri :S ku me i gjet :S LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
dil dhe qe ketu luci

Code:
http://www.fasco-csc.com/works/viridian/index_e.php
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ti moj ske leje te hysh ketu para se te dalesh nga dhoma e 1! kthehu mbrapc!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
kjo dhoma ta cpif se nuk shkon aty ku do ti...rrotullohet si ti doje qejfi!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
kjo dhoma ta cpif se nuk shkon aty ku do ti...rrotullohet si ti doje qejfi!

Shum e vertet sepse une nuk po e gje ate qelsin qe thojne keto poshte perdes LOL LOL LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
sweet vallain spo muna me i gjet ne ate dhom me
 

Ghost

Anëtar i Nderuar

Ghost

Anëtar i Nderuar
dy fotografi mbajtes fotografie ca letra te shkruara kinezisht disa te shkarravitura kuti me hirin e trupit te djegur te njeriut disa i harrova e disa nuk po di si ti them :S...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Nje Pije e kishin len ne frigorifer ..... edhe nje marker diku :S
 

Lela_Dr

Donatorë
Po celsin me hap ate ditarin e ka gjet kush???
 

Lela_Dr

Donatorë
Une kam gjetur 12 sende, nje kanace, 5 germa kineze, nje kuti cd, 2 fotografi (femer, mashkull) ne si bateri blu, nje si leter te bardhe qe ishte dhe tek loja tjeter, dhe nje si tip leter me njolle te zeze.
Po s'po i jap dum si ti bashkoj.
Ai libri duhet te kete ndonje celes.
Pastaj jane ato 2 filxhanet qe njeri po te klikosh me shkopin qe ka prane tingellon.

Booooooooooooooohhhh Help
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E kam perfunduar kete loje me heret.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Spuno linku :( arsyja ne drejtim te paditur pa len gjurm :p
 

Lela_Dr

Donatorë

Lela_Dr

Donatorë
Hajde na tregoni icik ca duhet te bejme me pas qe del ai ylli tek kercimtari.
Se ju a fshiva temen fare LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

NnnnnN

OutLaw
tek linku me poshte
Code:
http://www.momchill.com/crimson_room.swf
do te gjeni nje loje te till: ne nje dhome duhet te zbuloni 12 objekte te cilat te kombinuara do tju ndimojne te dilni nga ajo dhome....


une deri tani kam gjetur vetem 9 objekte...te shikojme ju sa te shkathet jeni...

Ehh.. kam kryer ket loj
per ata qe mberijne te fundi,,, kodi qe duhet jipet esht 1994
 

Lela_Dr

Donatorë
Ca kodi thua ti re....po ato sendet qe gjetem ne nga ti vejme pastaj :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Lela me duket se ska dal asnjeri nga dhoma se asnjeri spo thote si dilet LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

Lela_Dr

Donatorë
Vallai edhe une kshu mendoj :D
O Luci hajde iher na e trego stilin tat LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vallai edhe une kshu mendoj :D
O Luci hajde iher na e trego stilin tat LOL LOL

Te dali ai burre qe ka dal LOL LOL LOL LOL LOL ose grua :Dej o Lela turp...ca stilesh flet se ti tregoje une LOL LOL
 

Lela_Dr

Donatorë
Po ja pra ky Luci dje kishte dale nga dhoma, po se si ka dale nje zot e di LOL
 
Top