Disa gjera qe nuk i dini per mua

Hilarious

Staf në FV.AL
S/M
1: Fle me drite ndezur kur erresohet(arsyet nuk po i jap)
2: Gjate veres nuk zhytem asnjehere kur ka njerez ne det , gjithmone zhytem pas ores 6 mbasdite kur plazhi bije ne qetesi.
3: Gjoksin nuk e kam te madhe(se me cmendet lol ?) eshte normal ☺
4: Kur fle vesh gjithmone çorape (jo ato qe mbaj gjate dites?)
5: Qaj leht ,jam tip i ndieshem
6: Behem e pa durueshme dhe histerike kur me ngrihen nervat
7: Gjithmone me udheheq zemra ne cdo veprim qe bej ,ndaj shumicen e rasteve pendohem per gjerat qe bej (?)
8: Jam vertet kaq e dashur sa ne forum edhe ne jeten reale
9: Nuk di te genjej ndaj i kam shume inat genjeshtrat
10: Edhe pse te le pershtypjen e nje vajze naive ,nuk jam dhe aq ...madje e kam favor ndonjehere kete gje tek personat qe me sulmojn ☺Mund te vazhdoni ju ,nuk keni pse zgjateni kaq shume nese doni ☺
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une dua te di kush je ti njehere?
pastaj pikat tjera
???

Apo mos je Hila? nga bebe e ke be bambi ?‍♀️
 

Parloté

Antarë i Respektuar
@Amara_La_Negra për ty ❤️

- kam qenë flokëkuqe (më shumë ngjyrë bakri) afër 7 vite rrjeshtë.

- kam marë vendin e parë në ‘Maskenball’ (teatër mimik) në moshën 14 vjeçare në një ekskurzion në Prçanj (Mal i Zi), në rolin e mashkullit pijanec ?‍♀️

- kam qenë nxitësja e ikjeve nga ora e mësimit (hodha uj në koftor duke e mbuluar dhomën e mësimit me tym) ?

- vizitova arsimtarët e shkollës fillore pas 15 vitesh.

- jam përjashtuar nga shkolla e mesme për një muaj dhe kërcënuar me burgim për arsye ‘nacionalizmi’ (detajet jo njëherë)

- mbusha zyrën e personelit shëndetësor (vendi i punës) me elemente kuq e zi (filxhani i kafes, veshja nën uniformë, portofoli, stilolapsi, background i pc,....vetëm se njëra kolege (daneze) më shau shqiponjën ?

- gjuhën shqipe (shkrim) përveç shkollës fillore dhe një vit në shkollë të mesme e kam mësuar (ende mësoj) nëpër forume virtuale (falenderim i veçantë për të gjithë).

- shoqet/koleget më të mira i kam pas sërbe (njërën ende e kam) e tjetrën greke (që nuk e di si do reagoja po të vinte në pyetje mbrojtja e mëmëdheut)

- ‘princi në kalë të bardhë’ për mua ka qenë ‘njeriu i thjeshtë në kalë të zi’

Mendoj se jan mjaft për moment ??
 

Lauri

Anunnak
@Amara_La_Negra për ty ❤️

- kam qenë flokëkuqe (më shumë ngjyrë bakri) afër 7 vite rrjeshtë.

- kam marë vendin e parë në ‘Maskenball’ (teatër mimik) në moshën 14 vjeçare në një ekskurzion në Prçanj (Mal i Zi), në rolin e mashkullit pijanec ?‍♀️

- kam qenë nxitësja e ikjeve nga ora e mësimit (hodha uj në koftor duke e mbuluar dhomën e mësimit me tym) ?

- vizitova arsimtarët e shkollës fillore pas 15 vitesh.

- jam përjashtuar nga shkolla e mesme për një muaj dhe kërcënuar me burgim për arsye ‘nacionalizmi’ (detajet jo njëherë)

- mbusha zyrën e personelit shëndetësor (vendi i punës) me elemente kuq e zi (filxhani i kafes, veshja nën uniformë, portofoli, stilolapsi, background i pc,....vetëm se njëra kolege (daneze) më shau shqiponjën ?

- gjuhën shqipe (shkrim) përveç shkollës fillore dhe një vit në shkollë të mesme e kam mësuar (ende mësoj) nëpër forume virtuale (falenderim i veçantë për të gjithë).

- shoqet/koleget më të mira i kam pas sërbe (njërën ende e kam) e tjetrën greke (që nuk e di si do reagoja po të vinte në pyetje mbrojtja e mëmëdheut)

- ‘princi në kalë të bardhë’ për mua ka qenë ‘njeriu i thjeshtë në kalë të zi’

Mendoj se jan mjaft për moment ??
Paske qënë femer tip gangstere ??
 

Darius

DENY IGNORANCE
Jam i sigurt qe do te prish ate imazhin qe shume nga ju mund te keni krijuar per mua. Megjithate, do te shkruaj disa gjera mbi veten ?

- Kam lindur edhe jetoj ne qytetin e Durrsit. Qytet, qe nuk e nderroj me asnje tjeter, nuk e imagjinoj diten pa u pershendetur me detin ?

- Femijeria ime ka lene shume mbresa dhe shenja ne karakterin tim. Personi me te cilen kam qene shume i lidhur ka qene gjyshja.

- Kam mbaruar dy fakultete, Shkenca Politike, Juridikun dhe nje shkolle te Larte Profesionale.

- Interesat e mia jane paska te gjera ne fusha qe shume nga bashkemoshataret e mi i kane pare gjithmone si te çuditshme pasi nuk jane karakteristike per moshen.

- Sportet
Gjithone kam qene shume i apasionuar pas sporteve futbollit ne veçanti qe ka qene nje nga pasionet e mia. Jam tifoz i Milanit, ish-Argjentanas ne boteroret kur luante Maradona, dhe komplet i zhgenjyer nga Italia keto vitet e fundit.

- Politika.
Thone qe une "merrem me politike" megjithese une nuk e kuptoj se si une mund te merrem me politike kur nuk jam politikan. Kam pasur nje interes natyral per te ndjekur nga afer zhvillimet politike ne vend dhe brezi im ka qene brezi qe i ka perjetuar ne moshe te vogel ndryshimet e sistemit ne Shqiperi. Kjo mbase ka bere qe te jem me i ndjeshem ndaj zhvillimeve jo vetem ne Shqiperi por edhe ne trojet e tjera shqiptare.

- Shpejtesia
Me pelqen shume edhe shpejtesia, si çdo çun tjeter shqiptar. Makinen qe kam me shume qejf, eshte BMW X5...., . Makines time i perfundon targa me ...SB.

- Jam i embel i ne fytyre kur nuk kam mjeker, dhe i eger kur le mjekeren. ??

- Jam serioz kur duhet, flas pak ne ambiente shoqerore dhe nderhyj shpesh kur shoh gjera te pahijshme si padresjtesi apo mashtrime te ndryshme.

- Jam me bindje te djathta, aqsa dikur qe kisha goxha floke, i ktheja djathtas ?

- Se per pak desh harrova, vazhdoj ti kem inat Gjirokastritet dhe Korçaret ?
 

Vajza

V.I.P
Jam i sigurt qe do te prish ate imazhin qe shume nga ju mund te keni krijuar per mua. Megjithate, do te shkruaj disa gjera mbi veten ?

- Kam lindur edhe jetoj ne qytetin e Durrsit. Qytet, qe nuk e nderroj me asnje tjeter, nuk e imagjinoj diten pa u pershendetur me detin ?

- Femijeria ime ka lene shume mbresa dhe shenja ne karakterin tim. Personi me te cilen kam qene shume i lidhur ka qene gjyshja.

- Kam mbaruar dy fakultete, Shkenca Politike, Juridikun dhe nje shkolle te Larte Profesionale.

- Interesat e mia jane paska te gjera ne fusha qe shume nga bashkemoshataret e mi i kane pare gjithmone si te çuditshme pasi nuk jane karakteristike per moshen.

- Sportet
Gjithone kam qene shume i apasionuar pas sporteve futbollit ne veçanti qe ka qene nje nga pasionet e mia. Jam tifoz i Milanit, ish-Argjentanas ne boteroret kur luante Maradona, dhe komplet i zhgenjyer nga Italia keto vitet e fundit.

- Politika.
Thone qe une "merrem me politike" megjithese une nuk e kuptoj se si une mund te merrem me politike kur nuk jam politikan. Kam pasur nje interes natyral per te ndjekur nga afer zhvillimet politike ne vend dhe brezi im ka qene brezi qe i ka perjetuar ne moshe te vogel ndryshimet e sistemit ne Shqiperi. Kjo mbase ka bere qe te jem me i ndjeshem ndaj zhvillimeve jo vetem ne Shqiperi por edhe ne trojet e tjera shqiptare.

- Shpejtesia
Me pelqen shume edhe shpejtesia, si çdo çun tjeter shqiptar. Makinen qe kam me shume qejf, eshte BMW X5...., . Makines time i perfundon targa me ...SB.

- Jam i embel i ne fytyre kur nuk kam mjeker, dhe i eger kur le mjekeren. ??

- Jam serioz kur duhet, flas pak ne ambiente shoqerore dhe nderhyj shpesh kur shoh gjera te pahijshme si padresjtesi apo mashtrime te ndryshme.

- Jam me bindje te djathta, aqsa dikur qe kisha goxha floke, i ktheja djathtas ?

- Se per pak desh harrova, vazhdoj ti kem inat Gjirokastritet dhe Korçaret ?
BMW X5.. ❤️
 

Lauri

Anunnak
@DarkLord e prishe me targen. SB duhej të ishte në filim ,?
Në fund: po me urën ç'pate ti ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jam i sigurt qe do te prish ate imazhin qe shume nga ju mund te keni krijuar per mua. Megjithate, do te shkruaj disa gjera mbi veten ?

- Kam lindur edhe jetoj ne qytetin e Durrsit. Qytet, qe nuk e nderroj me asnje tjeter, nuk e imagjinoj diten pa u pershendetur me detin ?

- Femijeria ime ka lene shume mbresa dhe shenja ne karakterin tim. Personi me te cilen kam qene shume i lidhur ka qene gjyshja.

- Kam mbaruar dy fakultete, Shkenca Politike, Juridikun dhe nje shkolle te Larte Profesionale.

- Interesat e mia jane paska te gjera ne fusha qe shume nga bashkemoshataret e mi i kane pare gjithmone si te çuditshme pasi nuk jane karakteristike per moshen.

- Sportet
Gjithone kam qene shume i apasionuar pas sporteve futbollit ne veçanti qe ka qene nje nga pasionet e mia. Jam tifoz i Milanit, ish-Argjentanas ne boteroret kur luante Maradona, dhe komplet i zhgenjyer nga Italia keto vitet e fundit.

- Politika.
Thone qe une "merrem me politike" megjithese une nuk e kuptoj se si une mund te merrem me politike kur nuk jam politikan. Kam pasur nje interes natyral per te ndjekur nga afer zhvillimet politike ne vend dhe brezi im ka qene brezi qe i ka perjetuar ne moshe te vogel ndryshimet e sistemit ne Shqiperi. Kjo mbase ka bere qe te jem me i ndjeshem ndaj zhvillimeve jo vetem ne Shqiperi por edhe ne trojet e tjera shqiptare.

- Shpejtesia
Me pelqen shume edhe shpejtesia, si çdo çun tjeter shqiptar. Makinen qe kam me shume qejf, eshte BMW X5...., . Makines time i perfundon targa me ...SB.

- Jam i embel i ne fytyre kur nuk kam mjeker, dhe i eger kur le mjekeren. ??

- Jam serioz kur duhet, flas pak ne ambiente shoqerore dhe nderhyj shpesh kur shoh gjera te pahijshme si padresjtesi apo mashtrime te ndryshme.

- Jam me bindje te djathta, aqsa dikur qe kisha goxha floke, i ktheja djathtas ?

- Se per pak desh harrova, vazhdoj ti kem inat Gjirokastritet dhe Korçaret ?
mua me dukesh sh rob normal me keto qe ke shkruar :D
 

Hera

Banned
Te flasesh per veten eshte pak e cuditshme ....por po them ca gjera

1. Jam shume llastice ndoshta ngaqe jam femija I fundit te familjes e me llastonin si prinderit ashtu e vellai e motra...dhe vazhdojne te me llastojne

2. Thone qe isha femi I qete dhe vazhdo te jem e qete kisha nje femijeri me shume mbresa te embla nga familja
3. Kam mbaruar per cikel te ulet dhe shume vite kam qene edukatore per parashkolloret ...tani kam nderruar e punoj perkthyese ne organizaten kombetare te emigracionit
4. Jam totalisht kunder marteses dhe ateiste
5. Jam me ide marksiste dhe pse miqte e ngushte I kam demokrat
6. Jam 41 vjece ...njerezit qe me njohin live dine dhe kush jam ....
7. Jam tip shume I qete
 

Lauri

Anunnak
Te flasesh per veten eshte pak e cuditshme ....por po them ca gjera

1. Jam shume llastice ndoshta ngaqe jam femija I fundit te familjes e me llastonin si prinderit ashtu e vellai e motra...dhe vazhdojne te me llastojne

2. Thone qe isha femi I qete dhe vazhdo te jem e qete kisha nje femijeri me shume mbresa te embla nga familja
3. Kam mbaruar per cikel te ulet dhe shume vite kam qene edukatore per parashkolloret ...tani kam nderruar e punoj perkthyese ne organizaten kombetare te emigracionit
4. Jam totalisht kunder marteses dhe ateiste
5. Jam me ide marksiste dhe pse miqte e ngushte I kam demokrat
6. Jam 41 vjece ...njerezit qe me njohin live dine dhe kush jam ....
7. Jam tip shume I qete
Mjaft për publikun. Të tjerat janë për mua ??
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Kto kohet e fundit komplimenti me i zakonshem esht qe dukem me e vogel nga cjam ne te vertet

Nuk kam guxim tja them tjetrit gjerat qe e di qe do e lendojne

Me pelqen vetmia,jan castet me relaksuese per mua

Kam pare dhe perjetuar gjera te frikshme saqe kur i mendoj ndonjeher me duken si endrra

Besoja dhe mendoja qe princi i kalter vjen me kale te bardhe por ne te vertet princi im esht ai qe me rriti ❤️
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1) Djal hazdreti
2) Kam qene i fetmi fetar ne familje, ku pas meje kane filluar tgjithe praktikimin e fese
3)Njeten reale jam ky i forumit. Qeshi shume, tregoj fora, shtosa, barcoleta, (zajabancina qe u thone do) etj etj, i pjekur apo i matur aty ku duhet.
4)Mka pelqy gjithmone Arkeologjia dhe Astronomia por, megjithese ne Kosove skane asnjera dege, ska qene kysmet ti qasem asnjeres.
5)Ka fobi nga uji, ndaj edhe not nuk di mire, apo se preferoj sepse 2 here njeten time kam qene ne rrezik tvdes duke notuar.
6)Shkrim e lexim kam dite para se tfutem nklase tpare, dhe gjuhen serbe dhe angleze e kam mesuar si 6 vjecar, nepermjet filmave. FIlmat anglisht, perkthimi serbisht me shkronja qirilice (me duket keshtu quhen). Fqinjet i kam pas edhe serbet edhe shqiptaret, me ta jam rrite.
7)Kur filloi lufta ne Kosove, kam marre pjese ne cdo proteste qe eshte organizuar ne Prishtine.
8)Puna e pare e imja ka qene si 14 vjecar, perkthyes me KFOR-in Irlandez, pas luftes ne Kosove (perkthyes anglisht-serbisht-shqip).

Keto ishin ca pika tshkurta qe mu kujtuan
 

Ledia

Bote ku i ke fsheh njerezit e mire??
Nuk jam fshehur shume ketu ne forum. Sic jam ketu jam dhe ne realitet. Merzitem qeshi lendohem gezohem
Kurr se pranova dot ate mos e vrit trurin se eshte virtualitet.
Gjithmon mendoj se pas nje komenti fshihet nje njeri qe shpreh ate te ndjen ne ate moment
.heren tjeter me shume.tani nuk e ndjej te them me teper ???
 
Top