Disa gjera qe nuk i dini per mua

Me bezdisin njerezit qe prekin me duar kur flasin

Me pelqejne shume djatherat me baktere, ato franceze sidomos


Nuk pi kurre lengje me akull, as uje, as alkole, asgje, as ne dimer e as ne vere


Nuk blej kurre asgje te dyqanet e lagjes(blejne familjaret e mi ama, keshtu qe kot e kam)


Jam nisur nje here nga Milano per Genova por ngaqe ishte mengjes heret ngaterrova trenin dhe kur u zgjova isha ne Lugano😔
U zura me kontrollorin qe nuk me kishte kerkuar as bileten😁


Per me shume ndiqni postimin e rradhes😝
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Jam inacore madhe. Nuk harroj dhe nuk fal kush me prek ne ndjenjat e mia.ska rendesi real apo virtual ... thjesht nuk fal kurr ate person
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jam sh e forte ne raste fatkeqesish.

Nuk kam qef te qaj ne sy te tjereve apo kur qajne te gjithe.

Nuk di te them "jo" pa dhene dhe arsyen pse, sepse ndihem ne faj per cdo jo qe jap. 🤣

Degjoj dhe pyes akoma mamin per cdo gje! 🤣
 
E keni parasysh ate kengen e Sanremos qe thote-
Con le mani, con il culo, con i coglioni, con la merda cha cha cha?

Eshte bere hit ne gjithe Italine🤦‍♂️

Teksti nuk e meriton te quhet i tille, muzika eshte sikur ben lopa bajgen ndersa kengetarja kur kendon me duket sikur eshte bere kaps e nuk del dot jashte.

Ja, e moret vesh qe kjo kenge me fut diarrene🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jam fjalepak me shoqerine e gjere, e qete dhe nuk para bej shaka!
Nuk tregoj gjera rreth vetes apo cfare kam punuar. Dhe kur bie ndonjehere fjala rreth dickaje gjenden te habitur: oo vertet ke bere kete gje?!

🤷‍♀️
 

Magnetic

Antar Aktiv
Jam fjalepak me shoqerine e gjere, e qete dhe nuk para bej shaka!
Nuk tregoj gjera rreth vetes apo cfare kam punuar. Dhe kur bie ndonjehere fjala rreth dickaje gjenden te habitur: oo vertet ke bere kete gje?!

🤷‍♀️
Nese eshte e vertete qe ben kete gje eshte dicka per tu admiruar. Tregon modesti 👏👏
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jam natyre vetmitare!
Duke perjashtuar familjen time, pa te cilen jeta ime s`do kishte kuptim.
Por dhe ne kohen me ta,kam nevoje per kohen time perseri me veten.
 
Top