Disa gjera qe nuk i dini per mua

Baboon

FALEMINDERIT!
Zgjedhjet jane ne prill mer pastaj na fillon sezoni plazhit prap oho pasha pllaq plluq ke deti lool
Po pikërisht prandaj thashë të pim naj gjo të fortë që t'na zej gjumi deri në maj pas zgjedhjeve dmth.

P.S mos pi mi aq shpejt se nuk e myllin tashi ???
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
jane shume gjera..jo disa..keshtu qe duhet shume volum shkrimor per ti pasqyruar
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Amara_La_Negra për ty ❤️

- kam qenë flokëkuqe (më shumë ngjyrë bakri) afër 7 vite rrjeshtë.

- kam marë vendin e parë në ‘Maskenball’ (teatër mimik) në moshën 14 vjeçare në një ekskurzion në Prçanj (Mal i Zi), në rolin e mashkullit pijanec ?‍♀️

- kam qenë nxitësja e ikjeve nga ora e mësimit (hodha uj në koftor duke e mbuluar dhomën e mësimit me tym) ?

- vizitova arsimtarët e shkollës fillore pas 15 vitesh.

- jam përjashtuar nga shkolla e mesme për një muaj dhe kërcënuar me burgim për arsye ‘nacionalizmi’ (detajet jo njëherë)

- mbusha zyrën e personelit shëndetësor (vendi i punës) me elemente kuq e zi (filxhani i kafes, veshja nën uniformë, portofoli, stilolapsi, background i pc,....vetëm se njëra kolege (daneze) më shau shqiponjën ?

- gjuhën shqipe (shkrim) përveç shkollës fillore dhe një vit në shkollë të mesme e kam mësuar (ende mësoj) nëpër forume virtuale (falenderim i veçantë për të gjithë).

- shoqet/koleget më të mira i kam pas sërbe (njërën ende e kam) e tjetrën greke (që nuk e di si do reagoja po të vinte në pyetje mbrojtja e mëmëdheut)

- ‘princi në kalë të bardhë’ për mua ka qenë ‘njeriu i thjeshtë në kalë të zi’

Mendoj se jan mjaft për moment ??
Ndersa mua do me duhen 28 vite jete te tjera tju tregoj bemat e mia qe kam bere dhe bej .Jo se jane x flamur dhe gjuhen shqipe por me shume mhb au iu si keç nga shqiperia e mesme ,jugore dhe greece.
Ps : gangstere skam qene se me bente rreshtore plaku ne shpi por kam lindur me mbidoze adrenaline ?? ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jau hanksha eshte npergjithesi, nese jau han shumices :p

Kshtu shprehmi kosovarqe lol
 
Top