Disa gjera qe nuk i dini per mua

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Jam i sigurt qe do te prish ate imazhin qe shume nga ju mund te keni krijuar per mua. Megjithate, do te shkruaj disa gjera mbi veten 🙂

- Kam lindur edhe jetoj ne qytetin e Durrsit. Qytet, qe nuk e nderroj me asnje tjeter, nuk e imagjinoj diten pa u pershendetur me detin 🌊

- Femijeria ime ka lene shume mbresa dhe shenja ne karakterin tim. Personi me te cilen kam qene shume i lidhur ka qene gjyshja.

- Kam mbaruar dy fakultete, Shkenca Politike, Juridikun dhe nje shkolle te Larte Profesionale.

- Interesat e mia jane paska te gjera ne fusha qe shume nga bashkemoshataret e mi i kane pare gjithmone si te çuditshme pasi nuk jane karakteristike per moshen.

- Sportet
Gjithone kam qene shume i apasionuar pas sporteve futbollit ne veçanti qe ka qene nje nga pasionet e mia. Jam tifoz i Milanit, ish-Argjentanas ne boteroret kur luante Maradona, dhe komplet i zhgenjyer nga Italia keto vitet e fundit.

- Politika.
Thone qe une "merrem me politike" megjithese une nuk e kuptoj se si une mund te merrem me politike kur nuk jam politikan. Kam pasur nje interes natyral per te ndjekur nga afer zhvillimet politike ne vend dhe brezi im ka qene brezi qe i ka perjetuar ne moshe te vogel ndryshimet e sistemit ne Shqiperi. Kjo mbase ka bere qe te jem me i ndjeshem ndaj zhvillimeve jo vetem ne Shqiperi por edhe ne trojet e tjera shqiptare.

- Shpejtesia
Me pelqen shume edhe shpejtesia, si çdo çun tjeter shqiptar. Makinen qe kam me shume qejf, eshte BMW X5...., . Makines time i perfundon targa me ...SB.

- Jam i embel i ne fytyre kur nuk kam mjeker, dhe i eger kur le mjekeren. 😊👿

- Jam serioz kur duhet, flas pak ne ambiente shoqerore dhe nderhyj shpesh kur shoh gjera te pahijshme si padresjtesi apo mashtrime te ndryshme.

- Jam me bindje te djathta, aqsa dikur qe kisha goxha floke, i ktheja djathtas 😏

- Se per pak desh harrova, vazhdoj ti kem inat Gjirokastritet dhe Korçaret 🤨
Baboooo 🤗🤗🤗🤗
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Jam i sigurt qe do te prish ate imazhin qe shume nga ju mund te keni krijuar per mua. Megjithate, do te shkruaj disa gjera mbi veten 🙂

- Kam lindur edhe jetoj ne qytetin e Durrsit. Qytet, qe nuk e nderroj me asnje tjeter, nuk e imagjinoj diten pa u pershendetur me detin 🌊

- Femijeria ime ka lene shume mbresa dhe shenja ne karakterin tim. Personi me te cilen kam qene shume i lidhur ka qene gjyshja.

- Kam mbaruar dy fakultete, Shkenca Politike, Juridikun dhe nje shkolle te Larte Profesionale.

- Interesat e mia jane paska te gjera ne fusha qe shume nga bashkemoshataret e mi i kane pare gjithmone si te çuditshme pasi nuk jane karakteristike per moshen.

- Sportet
Gjithone kam qene shume i apasionuar pas sporteve futbollit ne veçanti qe ka qene nje nga pasionet e mia. Jam tifoz i Milanit, ish-Argjentanas ne boteroret kur luante Maradona, dhe komplet i zhgenjyer nga Italia keto vitet e fundit.

- Politika.
Thone qe une "merrem me politike" megjithese une nuk e kuptoj se si une mund te merrem me politike kur nuk jam politikan. Kam pasur nje interes natyral per te ndjekur nga afer zhvillimet politike ne vend dhe brezi im ka qene brezi qe i ka perjetuar ne moshe te vogel ndryshimet e sistemit ne Shqiperi. Kjo mbase ka bere qe te jem me i ndjeshem ndaj zhvillimeve jo vetem ne Shqiperi por edhe ne trojet e tjera shqiptare.

- Shpejtesia
Me pelqen shume edhe shpejtesia, si çdo çun tjeter shqiptar. Makinen qe kam me shume qejf, eshte BMW X5...., . Makines time i perfundon targa me ...SB.

- Jam i embel i ne fytyre kur nuk kam mjeker, dhe i eger kur le mjekeren. 😊👿

- Jam serioz kur duhet, flas pak ne ambiente shoqerore dhe nderhyj shpesh kur shoh gjera te pahijshme si padresjtesi apo mashtrime te ndryshme.

- Jam me bindje te djathta, aqsa dikur qe kisha goxha floke, i ktheja djathtas 😏

- Se per pak desh harrova, vazhdoj ti kem inat Gjirokastritet dhe Korçaret 🤨
Kjo pika e parafundit x floket perle 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ps: ti me pozitivitetin dhe miresine qe fal ketu vlen me shume sesa universitetet.
 
Top