Disa gjera qe nuk i dini per mua

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mdel gjumi si lugat n mes tnotes e sme merr mo🤦‍♀️

Edhe kto e kemi kuptu lol lool

@Endrra eh, kete se kam dite :p Sigurisht se kete sjellje e ke ndertuar me kalimin e kohes
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Naturisht .. askush nuk lind i keq .. behet 😝

Po s'je e keqe jo. Sikur tkishim tgjithe mendime njesoj, s'do t'kishte lezet fare.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ne shkolle fillore dhe gjimnaz kam qene ne shkolle veç me goca.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ka shume qe nuk dini, e po aq do ngelin. :p
Por s`besoj qe i intereson e dikuj ti di. ahahahahahahah
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Kur kisha nerva 😆,ne shkolle te mesme kishim pune me projekt
@Baboon mbaj mend Evgjeni Grande dhe Fshataret. Balzat vete librin fshataret qe e la pergjyse e quante kryeveper. Te tjeret jane fshire nga memoria ( per fat te keq dhe Xha' Gorio')
Jo si vepra në pleqëri (se kom lexu edhe biografinë e Balzakut nga Stefan Cvajg edhe kjo perlë pamvarsisht se biografi)
Por komedia njerzore që i përmbledh do thoja 😋
Nejse...
Por xha Gorio ishte i pari libër edhe për mua si me thonë më ka "zhvirgjeru" 🤣
 

Rania

Antarë i Respektuar
Qe jam goce e vetme, vellai punon ne shtet tjeter.
Se me pelqen tu tregoj hienave vendin!
Jam e sinqerte, kam zemer dhe boten e shoh sikur jam vete, gje qe e di se eshte gabim🙂
Dhe se pergjigjem me shpirt jo me mendje dhe kete po e tjetersoj nga keshillat e atyre qe u besoj, sepse duhet te mbijetosh ndaj hienave😂
Dmth jam "fryme" ♥️😇
 
Qe jam goce e vetme, vellai punon ne shtet tjeter.
Se me pelqen tu tregoj hienave vendin!
Jam e sinqerte, kam zemer dhe boten e shoh sikur jam vete, gje qe e di se eshte gabim🙂
Dhe se pergjigjem me shpirt jo me mendje dhe kete po e tjetersoj nga keshillat e atyre qe u besoj, sepse duhet te mbijetosh ndaj hienave😂
Dmth jam "fryme" ♥️😇

o Sa Rend... ik se te hengri Hiena.. Zakonisht Hienat han kerrmat,ato qe ngelen.. Luani dhe tigri han gjah te fresket lolol.
 
Top