Disa gjera qe nuk i dini per mua

Baboon

FALEMINDERIT!
Jam mashkull, gjuhen e kam si te gjarperit, marakli i pjeshkave, fjalet i kam me mjalt, jam shume i sinqert, tip sportiv, e du notin dhe pingpangin kur nuk kam femer, ndersa kur kam femer e dua skijimin. E dua jeten aq sa me don mua, shpresat i kam aq sa me merrin jargani tek kembet.
Kam perfundu dy univerzitet nje ne Harvard dega Kokerrshpinologji dhe nje ne Texas dega Badihavistik. Jam tip i thjesht, per cudi i pelqej femrat seksi dhe te bukura, shoh @Endrra cdo nat, kur shoh diqka te embel, e embelsoj edhe me shum, jam tip qe e dua seksin me femra shum sepse kam arrit me zbulu qe knaqesia ne seks eshte 476 lug sheqer. Per me teper ju lutem pytem ne privat ose caktoni ndonje termin tek une per ndonje seanc, qe ju premtoj ju rikthehet buzqeshja dhe 476 lug sheqeri - vrejtje vlen per femra. Meshkujt i mbaj si shok se thojn armikun mbajen me afer se femrat qe te ulet konkurenca :p
Deri kur përmene llafin "termin" ishe mirë...
@Endrra puno çik mo shumë ?

P.S ore ore lule bore...
Ma lesho dorën armik ?
Se m'ke mor ish grun edhe m'ke lon pushim ?
 

Endrra

VIP
V.I.P
Deri kur përmene llafin "termin" ishe mirë...
@Endrra puno çik mo shumë ?

P.S ore ore lule bore...
Ma lesho dorën armik ?
Se m'ke mor ish grun edhe m'ke lon pushim ?
Po si nuk doli nje te me thote
. Mjaft ... rri se ke punu gjith jeten .. na merr ca 2 milion Euro lek xhepi .. bjeri botes cepave ?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
.
Ja ta shkrep dhe une
Jam nga shkodra .lind ne shkoder rrit mes durresit e shkodres. Dy prinderit e mi babi shkodran mami durrsake
Jam vajza e pare pas 9 cunave ne fisin e babit . Jam rrit gjithmon duke qene pika e dobet e te gjitheve.
E martuar kam dy femije dy cuna
Kam mbaruar shkollen per dizajn dhe ekonomikun. Kam qene e martuar kur kam marre dy universitetet
Kur acarohem terhiqem dhe nuk ushqej sherrin por ama asnje fjale se fls
Makinen e kam mesu ne moshen 13 vjecare
Me pelqej shpejtesia
Kam bere nje her aksident. Kam qef te puthi shtyllat ?
Jam njeri qe punoj shume.
Jam tip i ndjeshem. Nese dikush me tregon dicka nga jeta e perjetoj me ndjesi.
Jam haterlie. Nuk urrej njeri. Nr e kembes e kam 38 ?
Me del gjumi shpesh naten. Pi kafe dhe ne 2 te nates e shtrihem e flej
.kaqq sme kujtohet me ?‍♀️
Ca kepucesh do dhe sa shpejt e nget?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Që jom detyru ta vazhdoj ( tashi ja di kimetin ?)
8 vjeçaren në vëndlindje ?
spese kishte vetëm rusisht ? në vënd të gjuhës time me "th" fyti ?
 

Comedy_Central

Rashe Pashe Dufllak Grashe
Zbatoj shum shorehjet e vjetra popullore me sakr i kam primare sidonos ate pirdh pirdh se lirohesh.... opo ku tme vije se mbaj fare :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ka disa gjera qe si di as une vete,per veten.
Sapo ti mesoj ,do i sjell ketu. ahahahahahahahha
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ato qe si dini,as keni per ti dit?
Ca tju thot vdhai ju,se su kam lene me gje pa thene ne fakt?
 
Top