Disa gjera qe nuk i dini per mua

SunFIower

Don’t touch!
Që kur kom qen n'cerdhe kom qenë tu u myt me i kazon t'modh me ujë.
Sot di not, di t'boj ene vertikalen ?

Nuk i kom pas qejf paralelet por kalucin e kom pas kalu kollaj edhe pse më vinte ke sytë lool

Kom fryk lartësitë, jom xerru nji herë prej fiku edhe një herë prej gamori. Meqë jemi ke rrëzimet kam bo kaperdimje nga lart në lart poshtë gati 15 metra në një shkallë elektrike në aeroport, se isha vonë për t'kap avionin.
Kam shpëtu pa asnji gërvishtje shoku im besimtar i devotshëm nxorri kaviljen. (Fakt zoti i ru të pirin) Isha tap ?

Di të boj poça kur pi duhan ?
Rob i cuditshem ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Me mir nuk po them asgje per vete se do ju ik truri per pambuk?
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
Ka shum mundesi qe te dini me shum ju per mu se sa une per veten time ?????

And I like it ?
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
1. Zgjohem perhere me humor te mire; ja imponoj vetes qe nga 2004... edhe kur zgjohem e mekur nga lotet e nje endrre.
1.2 Endrrat e mia sjan kurre te qeta. Jan trauma te verteta plot dhune, vdekje... por ndonjehere dhe erotike, gameplay ose apocalipt. Kush ka flejt me mu e di mir lol
2. Me acarojne njerzit qe nuk din cfare duan.
3. Komplimentet sme pelqejne nese kan te bejn me estetiken e trupit. I fus aty ku nuk bie djelli... e di cfare efekti kam si te meshkujt si te femrat qe ne faz preadoleshenciale.
4. Kam pas qen endrra erotike e shum profesore qe nga mosha 11 dhe motiv tallje nga femrat dhe kjo gje ka ndikuar shum ne relationship me gjinin femerore.
5. Kam perdor top qe ma shtypnin dhe zvogelonin deri ne universitet (ne ambientet shkollore e kam fjalen) por ka pas qen komplet e kot edhe kur mbulohesha deri ne fyt.
6. Nuk vrapoja gjat fiskultures sepse ndjeja siklet. E mbusha regjistrin me dysha... ☹ por e ngreja mesataren me tjera ushtrime sepse jam shum elastike lol
7. Ne te vertet embelsirat nuk me pelqejn. Aq me teper nutella... perime dhe fruta du! Por un haj ne baz te mungesave shpirterore.
8. Kam ber rolin e psikologes qe ne moshen 15 vjece. Me pelqen te hy ne brendesi te njerezve kur me japin bypass; me pelqen ti jap shpres dhe nje kendveshtrim cik me optimist dhe menefregist per problemet.
9. Nuk flas kaq shum sa shkruaj ktu ne forum lol (dhe shyqyr sepse shpesh here nuk mendohem 2 here cfare te shkruaj... e bej dhe pik).
10. Jam shum koerente dhe nese duhet te zgjedh ti bej keq tjetrit apo vetes, preferoj gjithmon vetes. Kjo gje acaron njerzit qe me njohin me te vertet dhe eshte edhe motiv debati.
11. Kur bohem keq, shfrytezoj energjine negative per te kercyer nderkoh qe boshatis trupin dhe mendjen.
 
Top