Diskutime rreth jetës shkollore.

Hope

◕‿◕
Ne jemi shqiptarë ç'do gjo e shofim me dyshim, prova prova lool
Me at rast qit ene i foto se na shkoj goja mbrapa për foto ?
Neser se nuk nis tani te shkruaj plus qe me iku racioni dritave per sot, bejme kursime ne ketej qe te sponsorizojme shkenctaret britanik :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Neser se nuk nis tani te shkruaj plus qe me iku racioni dritave per sot, bejme kursime ne ketej qe te sponsorizojme shkenctaret britanik :p
Ta dish jena ke tema shkollës neser të vish me detyra n'klase ?
Ndryshe thirr prindin lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
U kry. Ndonje teks qe mund te shkruaj apo alfabetin?:p
Me lavdro cik mu si drejtor shkolle i emrum prvizor nga partia ?
P.S jo vetëm fleten eee dum edhe naj copë nga ty se protesto këshilli i shkollës qe osht kopje ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
M'ka pas ndejt mami tek koka kur praktikoja shkronjat ne fletore. "Shkruje mir, mos dil nga viza, perqendrohu" lool Por kur erdha ktej,çdo gje krejt ndryshe.
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Shkrimin e kam pasur gjithmone skandal, u be me skandal ne auditoret e Bicocca ku per 55 min duhet te merrja 50 faqe shenime me dore. Ndonjehere kur u rikthehesha shenimeve pas 2-3 ditesh as vete si kuptoja.???
صفحة من الملاحظات المكتوبة بخط اليد.
?‍♂️
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Shkrimin e kam pasur gjithmone skandal, u be me skandal ne auditoret e Bicocca ku per 55 min duhet te merrja 50 faqe shenime me dore. Ndonjehere kur u rikthehesha shenimeve pas 2-3 ditesh as vete si kuptoja.???
صفحة من الملاحظات المكتوبة بخط اليد.
?‍♂️
Tu dukte arabisht kur i riktheheshe? :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ne ne shkolla mesonin dhe shkrim dore dhe shtypi. Ne turqi mesohen vetem ato shtypi. asnje nuk shkruan ketu shkrim dore.
po mendoj mos duhet tja mesoj vajzes valle vete? dini gje si mesohet ne Shqiperi lately?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Shiko fotografinë 1778984


Me autentike se kaq smund ta beja, apo jo @NeVertiti ??

@Baboon mbasi qe te mar pergjigje tek letra mund te te lavdroj, jo keshtu falas :lol:
E para ti mami më fal se isha ne një aktivitet jashtë shkollor (isha tu bo fushate dmth lool) por thuj goces mos nigjoj shumë shkenctarët britanik, se kemi halle toksore me baticat e zgjedhjeve etj. A kupto? Goca ka potencial po i fusni n'kok filma me ngjyra.
Me rrespekt drejtori.
maxresdefault (1).jpg
P.S shkrimi super te pergezoj vertet ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!

Didi

C'est la vie.
ne ne shkolla mesonin dhe shkrim dore dhe shtypi. Ne turqi mesohen vetem ato shtypi. asnje nuk shkruan ketu shkrim dore.
po mendoj mos duhet tja mesoj vajzes valle vete? dini gje si mesohet ne Shqiperi lately?
Ecin ende me bukurshkrim, te pakten ne fillore e kerkojn ende. ( :
 

Hope

◕‿◕
E para ti mami më fal se isha ne një aktivitet jashtë shkollor (isha tu bo fushate dmth lool) por thuj goces mos nigjoj shumë shkenctarët britanik, se kemi halle toksore me baticat e zgjedhjeve etj. A kupto? Goca ka potencial po i fusni n'kok filma me ngjyra.
Me rrespekt drejtori.
Shiko fotografinë 1779012
P.S shkrimi super te pergezoj vertet ?
Si perfundim a u aprovu mungesa apo jo?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Si perfundim a u aprovu mungesa apo jo?
Do e diskutoj me mamin privatisht lool ik anej kalamo i prapt ?
P.S pse mi kaq kollaj (edhe pse më duhët të përgëzoj për gjetjen) dashke me shpetu ti pa çik foto ka vetja, jo për gjo por vë në dyshim identitetin lool për mos thon gjona të tjera...
 

Hope

◕‿◕
Do e diskutoj me mamin privatisht lool ik anej kalamo i prapt ?
P.S pse mi kaq kollaj (edhe pse më duhët të përgëzoj për gjetjen) dashke me shpetu ti pa çik foto ka vetja, jo për gjo por vë në dyshim identitetin lool për mos thon gjona të tjera...
Po ca foto ka vetja? Ti beson qe @NeVertiti me dergon ne shkolle qe te bej paraden e modes?:p :lol:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Do e diskutoj me mamin privatisht lool ik anej kalamo i prapt ?
P.S pse mi kaq kollaj (edhe pse më duhët të përgëzoj për gjetjen) dashke me shpetu ti pa çik foto ka vetja, jo për gjo por vë në dyshim identitetin lool për mos thon gjona të tjera...
Kur i drejtohesh goces se mas,bej kujdes,forma shumes dhe e duhur e drejtimit. :p
Une s`kam rrite goc do si do,por kam rritur nje njeri qe i ofron shoqerise te mirat e mendjes per te shikuar drite ne fund te tunelit.
@Hope goc e masss. qe ben man dhe familjen krenare. :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Po ca foto ka vetja? Ti beson qe @NeVertiti me dergon ne shkolle qe te bej paraden e modes?:p :lol:
Shif prap fut mamin n'valle mami osht me ID të vërtetuar, ka shenjen e vaksinës ke krahu lool
(Dhe nuk po flas për vaksunimet aktuale) po për ty kemi shumë pak info lool
P.S s'ka lidhje parada duhen për çështjet dokumentash ?
 

Hope

◕‿◕
Shif prap fut mamin n'valle mami osht me ID të vërtetuar, ka shenjen e vaksinës ke krahu lool
(Dhe nuk po flas për vaksunimet aktuale) po për ty kemi shumë pak info lool
P.S s'ka lidhje parada duhen për çështjet dokumentash ?
Boooh regjistrimin ne shkolle e kam bere me akte ne regull, se pa vaksina (sidomos ate te tuberkulozes qe le damka tek krahu:p) ste le njeri te hysh ne kolektivin shkollor :lol: .
Tani per ne forum, me thane nqs nuk kerkon rroge mujore, mund te rish dhe incognito:lol:
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Kur i drejtohesh goces se mas,bej kujdes,forma shumes dhe e duhur e drejtimit. :p
Une s`kam rrite goc do si do,por kam rritur nje njeri qe i ofron shoqerise te mirat e mendjes per te shikuar drite ne fund te tunelit.
@Hope goc e masss. qe ben man dhe familjen krenare. :p
Mami unë e di që në sy t'kalamojve ti do bosh supermamin ??
Po tashi muhabetet ndryshe i lam ne ke zyra ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mami unë e di që në sy t'kalamojve ti do bosh supermamin ??
Po tashi muhabetet ndryshe i lam ne ke zyra ?
muhabetet e zyres i diskutojme ne kafe. :p
Por kujdes me gocen e mas.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Me pelqen kur shof bukurshkrimin tek tjert,se per vete kurr nuk kam pas shkrime te bukur si zhgarravin me kemb pule me ngjan.
 
Top