Diskutime rreth jetës shkollore.

Baboon

FALEMINDERIT!
Boooh regjistrimin ne shkolle e kam bere me akte ne regull, se pa vaksina (sidomos ate te tuberkulozes qe le damka tek krahu:p) ste le njeri te hysh ne kolektivin shkollor :lol: .
Tani per ne forum, me thane nqs nuk kerkon rroge mujore, mund te rish dhe incognito:lol:
Jo ti me rregulloren je supër në rregull, por harro një detaj të rëndësishëm ?
Unë jom drejtor provizor i emruar së fundmi na partia a kupto lool lool
Megjithatë ti e di se erdhën zgjedhjet nuk du armiq pas 25 prillit ?
 

Hope

◕‿◕
Jo ti me rregulloren je supër në rregull, por harro një detaj të rëndësishëm ?
Unë jom drejtor provizor i emruar së fundmi na partia a kupto lool lool
Megjithatë ti e di se erdhën zgjedhjet nuk du armiq pas 25 prillit ?
Po ta kuptoj ti demokrat a socialist te dim me ke votojme :p
 

Hope

◕‿◕
Sa shumë pyetje paske ti goce lool

Agreed ?? vishu nesër për foto në regjistrat e rij ?
Maja @NeVertiti me tha qe nuk i kane mbetur leke kete muaj nga rroga per te me dhene per fotot e regjistrit. Perdorni te vjetren ju lutem, se data 11, do dhe 2 jave deri ne 25 kur mer maja rrogen e re.... e kuptoni qe s'eshte e lehte te me risi vetem, me nje rroge PS.... kur te vine demokratet qe do riten rrogat, do bejme la fiesta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Maja @NeVertiti me tha qe nuk i kane mbetur leke kete muaj nga rroga per te me dhene per fotot e regjistrit. Perdorni te vjetren ju lutem, se data 11, do dhe 2 jave deri ne 25 kur mer maja rrogen e re.... e kuptoni qe s'eshte e lehte te me risi vetem, me nje rroge PS.... kur te vine demokratet qe do riten rrogat, do bejme la fiesta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p
Nuk ka problem presim s'kemi paragjykime ngjyrash si shkollë ? do e bojm posi lool

Të fala maas ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Patjeter :D mqs nuk vure detajet e kerkeses :D:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ja nje foto nga koha kur isha shume e re :p maja po mendonte a te me conte ne shkolle apo sja vlen @NeVertiti:lol::lol::lol::lol::lol:

Ps: as mos te shkoj neper mend te kundershtosh tani e mos cosh deri ne fund "deal-in":lol:
Shiko fotografinë 1779172
@Baboon gjith jeten time e kam dite qe solla ne kete bote nje gjysem gjeni,e kjo eshte goc e mass. :love::love:
 
Top