Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

147438402936F7BB6600000578-0-image-a-75_1474382327694.jpg


Mund të konsiderohet edhe si divorci i shekullit, pasi bëhet fjalë për një ndër çiftet më të përfolura në Hollivud e në mbarë botën. Angelina Jolie ka dorëzuar letrat për divorc nga Brad Pitt.

Sipas një raportimi të “TMZ”-së, aktorja ka dorëzuar kërkesën për ndarje në gjykatë gjatë së hënës, duke cituar dallimet e papajtueshme si shkak të divorcit mes tyre, madje kërkon edhe kujdestarinë fizike ndaj 6 fëmijëve të tyre.

اifti në fjalë nisi të frekuentohej prej vitit 2004, ndërsa u martuan në gusht të vitit 2014. Jolie, e cila përfaqësohet nga avokatja Laura Wasser, nuk ka kërkuar mbështetje bashkëshortore në procesin e divorcit. Wasser njihet për përfaqësimin që bëri së fundi të Johnny Depp në gjykatë, në procesin e ndarjes së tij nga këngëtarja Amber Heard.

Jolie e ka bërë publike edhe datën e ndarjes, duke përcaktuar 15 shtatorin e 2016-s si ditën, për të cilën duket se nuk do të pendohet, edhe pse ishin një nga çiftet më të dashura në sytë e të gjithë botës.

Dyshja e aktorëve nuk janë parë së bashku gjatë muajve të fundit, teksa u shfaqen vetëm në nëntor të 2015-s bashkë në një event që promovonte filmin “By the Sea”. Ky do të jetë divorci i tretë për Jolie, e cila ka qenë e martuar më herët me yllin e “Sherlock”, Johnny Lee Miller, si dhe Billy Bob Thornton.

Ndërsa martesa e parë e Pitt ka qenë me aktoren Jennifer Aniston, e cila përfundoi në vitin 2005, pikërisht për shkak se u zbulua marrëdhënia e tij me Jolie, të cilën e takoi gjatë punimeve për filmin “Mr. dhe Mrs. Smith”.

/ Top Channel
 
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Ja keta jane yjet apo te famshmit e mendjelehteve !
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Njerez jane!
Asgje s'ka siguri te plote ne kete bote! Mund ti ndodhe cdokujt e cdokohe!

P.S. lexova diku ku thoshte: u shuan shpresat per dashuri te perhershme me ndarjen e ketyre te dyve.
Them se te rinjt duhet te marrin shembuj prinderit e tyre, jo vipat apo njerez qe s'kane asnje lidhje me to!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Martes te sigurt kan pas prindrit dhe gjyshrit tan ..se mo i ka dal lezeti edhe martesav
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

E kam takuar njehere Angelinen atehere kur i kishte dhe ato dy :qershi:

Them mos ta kete bere per mua se tash s'kam kohe e jam me femije neper kembe ::cool:::mendim:
 

Aki

misfit
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Jonny Lee Miller e luan versionin modern te Sherlock por te seriali Elementary, se te Sherlock eshte Benedict Cumberbatch
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Fatkeqesi e madhe...tere diten kam qen i merzitur sot lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Eshte kaq e mire xholi :)

Por eshte dobsuar teper keto vitet e fundit!
tip anoreksie te lehte te kujton ne shume foto.
Ama ka nje bukuri qe nuk e venit koha,pasi kjo ka dite te veshi trupin e saj edhe me mendime dhe vepra pozitive.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Xholi ska nje cice.
Mes mijra cicave qe mund te kishte Pit pse te merrte pikerisht nje pa cice?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Xholi ska nje cice.
Mes mijra cicave qe mund te kishte Pit pse te merrte pikerisht nje pa cice?

Po nese Piti done te hante vetem cica tek xholi ?
CPo i duhet dhe xholit i cicosh ahahhahahaha :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Xholi ska nje cice.
Mes mijra cicave qe mund te kishte Pit pse te merrte pikerisht nje pa cice?

une di qe si ka te dy...dmth i hoqi per efekt mbrojtje

gjynah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

une di qe si ka te dy...dmth i hoqi per efekt mbrojtje

gjynah

hahahahaha tani i ka apo si ka ?! :p eh
 

Monique

With or Without u
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

jo si ka , i ka vene proteze.
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

dmth brad pitt sqenka aq i mire sa mendohej,perderisa e la dhe Jolie :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

...nje nga ciftet qe simpatizoja, po me vika keq :(

hajduti
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Me kujtohet para disa viteve ketu e pat sjell dikush nje thenje !

Femrat e mendojn Bred Pitin e martohen me Petritin hahaha

tani ne kemi te drejt te them/ na vjen dita edhe neve hahahhaha
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Me kujtohet para disa viteve ketu e pat sjell dikush nje thenje !

Femrat e mendojn Bred Pitin e martohen me Petritin hahaha

tani ne kemi te drejt te them/ na vjen dita edhe neve hahahhaha


Loverboy mduket pat thanë keshtu.........


haha, po le moj..... as mendja sdo me shkonte per to.... Brad Pitt? ne Kosove ka me te mir se ky :D haha ia mbaj vendit perher unë....


// Me erdhi shum keq qe u ndajten, por ata e dijnë me mir. //
 

VIP

V.I.P
Titulli: Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt

Me mir te ndahesh kur gjerat nuk shkojn sic duhet,sesa te kryhen vrasje.
 
Top