• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djem vs vajza

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
si shpjegohet o miq te dashur qe nje femre i duhet me pak kohe per te joshur nje mashkull dhe e kunderta ndodh me mashkullin qe pothuajse i duhet nje jete e tere per te joshur nje vajze ( per ta bere per vete)

___________________________________


thelbi i ambicjes s'eshte gje tjeter vecse hija e nje endrre...?
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
oh beh kjo gjo shpjegohet shum thjesht, mashkulli jargitet ven e pa ven, me ni llokum e bon budall:Dkurse femna perdor pak edhe trunin;)..
 

inushja2

preshevare
... nga shume postime qe po lexojme ..mar vesh se titulli i romanit "sikur t isha djale" do kthehet ne "sikur t isha vajze" :D lol
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
oh beh kjo gjo shpjegohet shum thjesht, mashkulli jargitet ven e pa ven, me ni llokum e bon budall:Dkurse femna perdor pak edhe trunin;)..

Lol, perdore trunin para se te zgjedhesh cunin, po pastaj kur vjen fjala per joshje nuk perdoret me truni...

O Brigadier, nuk eshte e thene shoku, yhyyyyy ta dish ti qe femra e do me shume se mashkulli, po nejse :p

LOL
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Lol, perdore trunin para se te zgjedhesh cunin, po pastaj kur vjen fjala per joshje nuk perdoret me truni...

O Brigadier, nuk eshte e thene shoku, yhyyyyy ta dish ti qe femra e do me shume se mashkulli, po nejse :p

LOL

vreje qe femna din ma mir me fsheh ndjenjat e saj, ka ma shum mjete me bo mashkullin me vdek pas saj, mashkulli edhe kur tradhton sdin me tradhtu se menjeher zbulohet:D..
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
vreje qe femna din ma mir me fsheh ndjenjat e saj, ka ma shum mjete me bo mashkullin me vdek pas saj, mashkulli edhe kur tradhton sdin me tradhtu se menjeher zbulohet:D..

Po mire mi mire, ti te drejte ke, po tema ishte per tjeter gje. Them se ka lidhje me seksin, dhe joshja per ta bere nje tjeter per vete eshte ndryshe nga joshja per seks.
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Po mire mi mire, ti te drejte ke, po tema ishte per tjeter gje. Them se ka lidhje me seksin, dhe joshja per ta bere nje tjeter per vete eshte ndryshe nga joshja per seks.

per mashkullin vlen joshja per seks pra mjafton me josh per seks dhe e bon per vete, edhe ashtu qysh po mendon ti, pa pik problemi..te femna osht diferent, osht te femna qe nuk mjafton me josh vetem per seks, osht te femna qe duhet shum ma shum se deshira seksuale, femna rreziston, nuk jepet leht...
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
Lol, perdore trunin para se te zgjedhesh cunin, po pastaj kur vjen fjala per joshje nuk perdoret me truni...

O Brigadier, nuk eshte e thene shoku, yhyyyyy ta dish ti qe femra e do me shume se mashkulli, po nejse :p

LOL
me shume se mashkulli nuk do ajo, por persa i perket temes besoj qe ne behemi pre kollaj e joshjes tuaj.

__________________

thelbi i ambicjes s'eshte gje tjeter vecse hija e nje endrre...?
 

inushja2

preshevare
me shume se mashkulli nuk do ajo, por persa i perket temes besoj qe ne behemi pre kollaj e joshjes tuaj.

__________________

thelbi i ambicjes s'eshte gje tjeter vecse hija e nje endrre...?

Po sepse meshkujt mund te bejn seks edhe pa ushqyer ndjenja per nje femer..mjafton nje terheqje fizike-seksuale kurse femrat ne pergjithsi e ka te domosdoshme te ndjej dicka me shume...
Ju mund te beni seks
femrat bejn dashuri :D
 

Brigadieri

tifoz i cmendur i INTERIT
Po sepse meshkujt mund te bejn seks edhe pa ushqyer ndjenja per nje femer..mjafton nje terheqje fizike-seksuale kurse femrat ne pergjithsi e ka te domosdoshme te ndjej dicka me shume...
Ju mund te beni seks
femrat bejn dashuri :D
mos harro qe kjo vlen edhe per femrat
se kur bejme dashuri bejme dashuri dhe kur bejme sex bejme sex ok
edhe ne meshkujt dashurojme
 

njoni

llahtaria vete
si shpjegohet o miq te dashur qe nje femre i duhet me pak kohe per te joshur nje mashkull dhe e kunderta ndodh me mashkullin qe pothuajse i duhet nje jete e tere per te joshur nje vajze ( per ta bere per vete)

Sikur lexova tek nje teme se femrat ishin te etura per seks!!??


Sa ne kotradikta bien temat. :gallate:
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Mendoj qe kjo ndodh ngaqe femrat jane me te permbajtura. Plus kur femra josh nje mashkull shpeshhere e ben pa dijenine e saj dhe eshte kjo ajo qe mbase i ben te parezistueshme ne syte e mashkullit.
 

alfonci

Veri investigatio
Une nuk jam dakord qe nje femer e josh mashkullin per nje cast te vetem dhe mashkullit i duhet nje jete e tere per ta bere nje gje te tille. Ka shume raste kur femra joshet nga mashkulli ne kete menyre dhe mashkulli as qe do t'ia dije. Per veten kam patur raste te tilla plot.

nese behet fjale per joshje te castit, eshte karakteristike e femres per ta bere kete por serish nuk mund te behet pergjithesim. Femra gezon vecorit per te qene e tille, prandaj dhe eshte quajtur seksi i bute, joshes dhe e vleresuar per bukurine e saj. te gjitha keto vecori e bejne femren per te qene e tille. eshte thjeshte natyrale
 

sec_l

NJERI I THJESHT
vreje qe femna din ma mir me fsheh ndjenjat e saj, ka ma shum mjete me bo mashkullin me vdek pas saj, mashkulli edhe kur tradhton sdin me tradhtu se menjeher zbulohet:D..

Me fal mos po flet per ata meshkuj qe jan dele nga trut qe sa zgjohen mjes pin qumesh dele e ke gabim jo te gjith menshkujt jan dele siçi meno ti ;)
 

sec_l

NJERI I THJESHT
per mashkullin vlen joshja per seks pra mjafton me josh per seks dhe e bon per vete, edhe ashtu qysh po mendon ti, pa pik problemi..te femna osht diferent, osht te femna qe nuk mjafton me josh vetem per seks, osht te femna qe duhet shum ma shum se deshira seksuale, femna rreziston, nuk jepet leht...

Kush tha qe femra rezistoka kaq shum e ke gabim biles jeni pak me keq se ne , se nese shifni qe cuni qe po ju jargavitet te vjen me ferrarri ju boheni me keq se ne jargaviteni aq shum sa bini ne sy me kilometra larg ;)
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Mendoj qe kjo ndodh ngaqe femrat jane me te permbajtura. Plus kur femra josh nje mashkull shpeshhere e ben pa dijenine e saj dhe eshte kjo ajo qe mbase i ben te parezistueshme ne syte e mashkullit.

Nqs e ben pa dijenin e saj me shpjego vetem diçka se spo arrij ta kuptoj , pse del ti e çveshme ne kafe ( apo per te ren ne sy e per joshur meshkujt ) mos vall gabohem une :p ;) qe keshtu çdo levizje qe ben e ben me dijeni te plot ajo :p
 

krutonja

Anëtar Aktiv
Nqs e ben pa dijenin e saj me shpjego vetem diçka se spo arrij ta kuptoj , pse del ti e çveshme ne kafe ( apo per te ren ne sy e per joshur meshkujt ) mos vall gabohem une :p ;) qe keshtu çdo levizje qe ben e ben me dijeni te plot ajo :p

Hahaha, po pse ku me ke pare mua qe dal e zhveshur ne kafe. Degjo une s'po flisja per ca joshje vulgare qe bejne ato qe jane te papjekura. Tradicionalisht, mashkullit i iken truri per disa gjera te vogla si psh menyra se si femra luan me floket, ose e qeshura,etj. gjera qe femra nuk i ben me qellim.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Hahaha, po pse ku me ke pare mua qe dal e zhveshur ne kafe. Degjo une s'po flisja per ca joshje vulgare qe bejne ato qe jane te papjekura. Tradicionalisht, mashkullit i iken truri per disa gjera te vogla si psh menyra se si femra luan me floket, ose e qeshura,etj. gjera qe femra nuk i ben me qellim.

Jo mi lal se nuk e thash per ty por shumica ket bejn per te joshur nje djal qe i bie e bejn me vetedije qe keshtu shumica fito dhe ajo pakic qe flet ti jan pak ndryshe ;)
 
Femra eshte me e permbajtur per sa i perket joshjes. Femra kur josh zakonisht shfaq interes ndaj mashkullit, mashkulli kur josh jo domosdoshmerisht ndjen interes. Pastaj meshkujt joshin vend e pavend (jo te gjithe, por nje pjese e mire po :D)
Meshkujt sapo joshin njeren ketu nese nuk del gje ecin dhe joshin tjetren atje...dhe keshtu vazhdon...
 

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
Ca beni me nektarin pastaj mo bledi :D e ruani per gjithe jeten apo si :D???

jo me cne:D
e mbledhim neper vazo,e bejme komposto pastaj e veme ne frigorifer ta mbajme te fresket dhe kur plakemi e nxjerim qe andej dhe fillojme ta hajme me luge me doren qe na dridhet dhe me dhembet qe i kemi te vena e kafthojme nektarin :D:D
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Hahahahahaha :haha: :haha: :haha: kete e mban mend nga hera e fundit kur ke qene plak :D
 

inushja2

preshevare
mos harro qe kjo vlen edhe per femrat
se kur bejme dashuri bejme dashuri dhe kur bejme sex bejme sex ok
edhe ne meshkujt dashurojme

Po nuk po flitet ktu dashurojn apo jo...sepse ska ca t diskutohet fare ...normale qe dashurojn dhe meshkujt ..kush po e ve n dyshim

Ktu po flitet , besoj, qe femrat eshte me e veshtire ti cosh ne krevat ...dhe une po te them se ..qe nje femer te shkoj me ty duhet te ndjej dicka ..nuk mjafton nje joshje e momentit

Gje qe per meshkujt ne pergjithsi shpesh eshte goxha e mjaftueshme ...
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
mos harro qe kjo vlen edhe per femrat
se kur bejme dashuri bejme dashuri dhe kur bejme sex bejme sex ok
edhe ne meshkujt dashurojme

Si dashuroni juve meshkujt zakonisht ???:D
 
Private conversations
Help Users
    Top