Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bora dr

100%shqiptare
mu krijua pershtypja sikur doje te pyesje se sa gjate mund te besh dashuri pa nderpre .. prandaj do te pergjigjem jo per pyetjen tende e keshtu; me shume se 3 ore.. dhe shum me vjen keq per ato djem te cilet akoma pa filluar mbarojne pune, por akoma me keq per partneret e tyre...

pergjgija e kujt pyetje eshte kjo????:)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

bora dr

100%shqiptare
ndoshta jam gabim ,po nuk kritikova njeri eshte thjesht mendimi im,dhe realiteti ne shqiperi,te jemi realist.

realiteti en shqiperi lidhet me te pergjtihsmen kshu qe prap e ke gabim sepse mendimi jot nuk perfaqson mendimin e gjtih cunave shqiptar mgjt e respektoj mendimin tend sepse ke folur pa doreza troc fare:)
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Jeni ne nje lokal me te dashuren mirpo perball e keni ish te dashuren ajo d.m.th. isha e dashura juaj mundohet qe te ju beje gjeste te ndryshme juve qe ta shikoni si do te reagonit ju ?
 

Trendelin

FULL OF PATOS
Si se kisha pare kete temen!!!! :D :D :D

Kam dhe un nje pyetje: Tani, cfare gjestesh (sjelljesh) ju pelqejn juve meshkujve te ket e dashura juaj kundrejt jush kur jeni ne shoqeri (ne ambient publik), per t'ju treguar qe ju ka perzemer pa perdorur fjalet..dmth, mnyra si si te shef, si te prek, si reagon ndaj teje etj etj etj

Nuk e di nese ishte e qarte :D :D

Ju falenderoj qe tani per pergjigjen. Kush do mari mundimin dmth :D :puc
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Jeni ne nje lokal me te dashuren mirpo perball e keni ish te dashuren ajo d.m.th. isha e dashura juaj mundohet qe te ju beje gjeste te ndryshme juve qe ta shikoni si do te reagonit ju ?

do i coja mesazh takohemi ke shpija per nji ore
 

njoni

llahtaria vete
Jeni ne nje lokal me te dashuren mirpo perball e keni ish te dashuren ajo d.m.th. isha e dashura juaj mundohet qe te ju beje gjeste te ndryshme juve qe ta shikoni si do te reagonit ju ?

Do i thoja te dashures qe kam ne krah, se po me ngacmon ajo goca atje te cepi.. te iki kjo tja shkuli floket.

:gallate:

ne fakt .. do kapja te dashuren edhe do i fusja nje te puthur qe ti shkonin syte xixa asaj qe ben me shenja.
 
Kam dhe une nje pyetje per djemte por ska lidhje me dashurine.
Shpresoj ta marri dikush mundimin te pergjigjet :p

Nese vellai juaj vjen nje nate ne shtepi me syte te nxire dhe i rrahur keq nga disa djem, ku ai ka qen i vetem fare dhe nuk ka ditur te mbrohet, si do te reagonit?
Nderkohe qe ju ata djemte i njihni vetem si fytyra, do merrnit hak?
 

njoni

llahtaria vete
Kam dhe une nje pyetje per djemte por ska lidhje me dashurine.
Shpresoj ta marri dikush mundimin te pergjigjet :p

Nese vellai juaj vjen nje nate ne shtepi me syte te nxire dhe i rrahur keq nga disa djem, ku ai ka qen i vetem fare dhe nuk ka ditur te mbrohet, si do te reagonit?
Nderkohe qe ju ata djemte i njihni vetem si fytyra, do merrnit hak?

Vetem i njoh si fytyra? uuuu smund ta them me fjale se sa dru mund te hane ata cuna!
 

alfonci

Veri investigatio
Kam dhe une nje pyetje per djemte por ska lidhje me dashurine.
Shpresoj ta marri dikush mundimin te pergjigjet :p

Nese vellai juaj vjen nje nate ne shtepi me syte te nxire dhe i rrahur keq nga disa djem, ku ai ka qen i vetem fare dhe nuk ka ditur te mbrohet, si do te reagonit?
Nderkohe qe ju ata djemte i njihni vetem si fytyra, do merrnit hak?

Sepaku ky do te ishte reagimi im personal, por duke qene se nuk e mbivleresoj te vepruarit ne momente te nxehta do te kerkoja te konsultohesha, te sqaroheshim qe ti kemi gjerat e qarta ne menyre qe te mos jete faji i tij. Nese eshte faji i tij, do te mundohesha me ate qe mundem per me te miren dhe normalizim te situates.

Asgje sdo me frikesonte nese nuk eshte faji i tij nepermjet rrugeve ligjore dhe nese kjo s'funksionon pastaj do e merraj persiper per ta zgjedhur ne rruge te tjera.
 

alfonci

Veri investigatio
sa her keni rene ne dashuri apo ne cdo lidhje:)

eshte sikur te thuash qe saher del te pish nga pak, disa her te dehesh, disa te tjera te behesh ne qef dhe disa te tjera te shijosh pijen vetem, por pa u dehur.
 

bora dr

100%shqiptare
pse ju meshkujt e keni em te lehte te hidheni ne nje lidhje te re ndersa femres i duhet em shume kohe per ikuperim?
 

New born chicca

Anëtar i ri
edhe un e kam ni pytje....pse ju djemt sa her qe jeni nprezenc te ni femre ja nisni me u perlar...thjesht pergjakni rrehni bohni kersh...more vec cka se hani mish njanitjetrin....per me i lan pershtypje femres kishe un jam ma i forti prej shoqnis.....???
 

njoni

llahtaria vete
pse ju djemt sa her qe jeni nprezenc te ni femre ja nisni me u perlar...thjesht pergjakni rrehni bohni kersh...more vec cka se hani mish njanitjetrin....per me i lan pershtypje femres kishe un jam ma i forti prej shoqnis.....???

Ne cilen xhungel jeton ti?
 

bella

Anëtar i Nderuar
Vetem i njoh si fytyra? uuuu smund ta them me fjale se sa dru mund te hane ata cuna!

Edhe une qe jam vajze vallaj keshtu do reagoja :D....Te vene duart mbi vellane tim uhhhfffffffff ca nervash :bum.

Sigurisht qe ka menyra me te mira, po aman te kercen delli ne keto raste :p
 

vitk

Anëtar i Respektuar
pse ju meshkujt e keni em te lehte te hidheni ne nje lidhje te re ndersa femres i duhet em shume kohe per ikuperim?

jo se e kemi te lehte por thjesht si per seks pastaj ngelim e ngelim aty pa e kuptuare
 

njoni

llahtaria vete
Postimi origjinal është bërë nga bora dr
pse ju meshkujt e keni em te lehte te hidheni ne nje lidhje te re ndersa femres i duhet em shume kohe per ikuperim?

Varet se kush ka qene me i terhequr nga ajo lidhje, sdo te thote qe meshkujt jan ato te cilet hudhen me koke, ka edhe femra qe nuk pyesin shume. Pra varet nga lidhja, smund te themi "te gjithe"!
 

bella

Anëtar i Nderuar

alfonci

Veri investigatio
nεω|βَrη_ζhıccα;42719 said:
edhe un e kam ni pytje....pse ju djemt sa her qe jeni nprezenc te ni femre ja nisni me u perlar...thjesht pergjakni rrehni bohni kersh...more vec cka se hani mish njanitjetrin....per me i lan pershtypje femres kishe un jam ma i forti prej shoqnis.....???

Djem te till per mu jane aktor fallco. Une per vedi skam nevoje te aktroj, ne pergjithesi situata eshte ne favorin tim dhe nen kontroll, skam nevoje per gjera qe s'jane reale per te me bere ai qe dua. Ndihem shume mire ky qe jam dhe nese nje femer me pranon keshtu sic jam ajo eshte femra per te cilen do te beja dhe me meriton, ajo qe sme pranon si te tille, thjeshte s'eshte per mua dhe s'do te doja te ishte imja.
 

njoni

llahtaria vete


Edhe une qe jam vajze vallaj keshtu do reagoja :D....Te vene duart mbi vellane tim uhhhfffffffff ca nervash :bum.

Sigurisht qe ka menyra me te mira, po aman te kercen delli ne keto raste :p

Menyrat me te mira i diskutojme, kur te nxihen edhe ato nga syte :)

pastaj flasim shtruar, por me pare duhet te katandisen edhe ato ne te njejten menyre sic kan katandis vellain tim (mos me teper)
 

bella

Anëtar i Nderuar
nεω|βَrη_ζhıccα;42719 said:
edhe un e kam ni pytje....pse ju djemt sa her qe jeni nprezenc te ni femre ja nisni me u perlar...thjesht pergjakni rrehni bohni kersh...more vec cka se hani mish njanitjetrin....per me i lan pershtypje femres kishe un jam ma i forti prej shoqnis.....???

Vane e shkuan ato kohe kur me i forti i tille terhiqte vemendjen e nje femre...Por me shume djemte kete xhest e bejne per te treguar qe eshte me i forti por jo femres por vete shoqerise se tyre....Mendoj une..
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me leje t'iu bej nje pyetje???

Cfare tip femrash ju pelqejne???(sa me shume detaje ju lutem)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
sa her keni rene ne dashuri apo ne cdo lidhje:)
sbehet fjale nga te gjitha lidhjet qe kam pasur asnji here skam rene ne dashuri do me vije momenti po me vone si dihet

Kam dhe une nje pyetje per djemte por ska lidhje me dashurine.
Shpresoj ta marri dikush mundimin te pergjigjet :p

Nese vellai juaj vjen nje nate ne shtepi me syte te nxire dhe i rrahur keq nga disa djem, ku ai ka qen i vetem fare dhe nuk ka ditur te mbrohet, si do te reagonit?
Nderkohe qe ju ata djemte i njihni vetem si fytyra, do merrnit hak?
varet nga situata te gjith ethone qe do mernin hak po me mire jo se sherri vetem sherr te sjedh kush eviton sherrin eshte i fituari ne te tilla situata
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top