Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bora dr

100%shqiptare
eh mori po si them as qaste as lidhje ne fakt kur isha ne lidhje ose si duash quaje ti un nga tjetra an shiqoja tjerat dhe ajo u bente xheloze dhe me thonte pse ashtu pse kshtu dhe i vinte pas disa ditve qe te ndahemi (prap se prap nuk eshte tradhti ti shiqosh te tjerat nga lag)

kte : Beni nje parashikim nga koka te kembet per gocen perfecte ... Nuk ekuptoj edhe aq ???


kush quhet per ju femer perfekte sipas pershkrimit tuaj.....
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
kush quhet per ju femer perfekte sipas pershkrimit tuaj.....

Nqoftse e ke fjalen per kte ja >>>>

Kam citu edhe ma heret disa postime po e bej prap :D

Nqoftse nuk flet gjith kohen (nuk benn blla bllla bllla)
Ka karakter te fort
Te ket besim ne mua
Jo te bej gjeste (sillet) te femijeve
Te me thot te dua gjith kohen por prapa shpines te urrej Joo :)
Mos ta ket tradhtin te lindur ose ne gjak
Te mos i lakmoj tjeter Femre ose Mashkulli gjat gjith asaj kohe qe eshte me mua
Dhe genjeshtrat e femres jan me te rrezikshmet per mua :D Kto ishin disa :D:D pershkrime .
 

albstudent

FORCAT RENEA
fedmer perfekte esht ajo qe esht inteligjente , e kuptuesheme , tolerante dhe e bukur do ishte me perfekte
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Sa te afte jeni te pranoni kritikat qe ju vijne nga nje femer? Si ndiheni kur ju kritikojne?
 

albstudent

FORCAT RENEA
mia un ne pergjithsi i pranoj por kam menyren time qe duhet ca koh ti pranoj :) kur me kritikojne nuk ndihem mir normalisht por i pranoj se te bjne mir kritikat ..
 

deni_boy

i_embeli
Sa te afte jeni te pranoni kritikat qe ju vijne nga nje femer? Si ndiheni kur ju kritikojne?

ehhhh shpesh ere jemi ne qe i kritikojme femrat duhet te dish qe mashkulli eshte shume shume shume me i zgjuar se nje femer kete ta mbash vafh te vesh ti qe mos ta arrosh sepse mashkulli eshte ai qe arrin te bej gjithcka me nje femer e rrotullon sic te doje ai ok miaa:
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
PO ua kthej pyetjen ...do zgjidhnit 1femer te shmetuar te sinqert dhe inteligjente apo 1bukuroshe superficiale dhe mendemadhe(nuk muj te them jo inteligjente.se ska femer jointeligjente.. kuptohet qe jam feministe??? LOL )
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
PO ua kthej pyetjen ...do zgjidhnit 1femer te shmetuar te sinqert dhe inteligjente apo 1bukuroshe superficiale dhe mendemadhe(nuk muj te them jo inteligjente.se ska femer jointeligjente.. kuptohet qe jam feministe??? LOL )

Nje femer te shemtuar zor se do e zgjidhja sa do e zgjuar te jete.Nje te bukur edhe po te doja sme zgjedhin ato mua,keshtuqe shkoj tek ato mesataret simpatike edhe inteligjente!
P.S kuptohet qe je pak feministe!
 

albstudent

FORCAT RENEA
nje bukuroshe mendjemadhe pse do thuash ti qe tia ul mendjemadhesine kam qejf te bej misione te tilla ndaj ktyre bukurosheve :)
 

deni_boy

i_embeli
do te thoja as njeren nga te dyja sme pelqen jam tek ajo dhe une mesatarja normal qe e dua te bukur si cdo njeri tjeter
por eshte dhe ajo fjala tjeter jo te bukur shume sepse e ke per tjetrrin:p
keshtu qe normale dhe te ket pak e sakte nga te gjitha anet
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Nje femer te shemtuar zor se do e zgjidhja sa do e zgjuar te jete.Nje te bukur edhe po te doja sme zgjedhin ato mua,keshtuqe shkoj tek ato mesataret simpatike edhe inteligjente!
P.S kuptohet qe je pak feministe!
flm per sinqeritetin :D
vetem pakes jam :p

nje bukuroshe mendjemadhe pse do thuash ti qe tia ul mendjemadhesine kam qejf te bej misione te tilla ndaj ktyre bukurosheve :)

kjo i bjen qe me shum i jepni rendesi bukuris se jashtme??
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
ehhhh shpesh ere jemi ne qe i kritikojme femrat duhet te dish qe mashkulli eshte shume shume shume me i zgjuar se nje femer kete ta mbash vafh te vesh ti qe mos ta arrosh sepse mashkulli eshte ai qe arrin te bej gjithcka me nje femer e rrotullon sic te doje ai ok miaa:

Permbahu! Shko pi ndonje gote uje te te vije vetja ne vend!
 

angel boy

cun i veshtire
PO ua kthej pyetjen ...do zgjidhnit 1femer te shmetuar te sinqert dhe inteligjente apo 1bukuroshe superficiale dhe mendemadhe(nuk muj te them jo inteligjente.se ska femer jointeligjente.. kuptohet qe jam feministe??? LOL )

tashti une dua nje qe me pershtatet mua nga te gjitha anet kjo eshte perfektja,,

kurse nese me duhet te zgjidhja nga ato te 2-ja do zgjidhja ate te bukuren..do rrija ca me te do maroja ca pun te lena pezull:kercim:edhe do i thoja ciaooooo shifemi ne boten tjeter:eek:hh:
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Keni pak kohè qe dilni me vajzen..kalojn ca muaj..ajo vjen para juvee : Jam shtatzan.. reagimi Juaj ????? :D si do vepronit?? sinqerisht
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Keni pak kohè qe dilni me vajzen..kalojn ca muaj..ajo vjen para juvee : Jam shtatzan.. reagimi Juaj ????? :D si do vepronit?? sinqerisht

Shanca s'ka. As n'anderr bile:D
 

deni_boy

i_embeli
ahahah me ka ndoll dicka e tille por jo e vertet ishe dicka qe e beri e daqshura ime thjeshte qe te dinte sa e doja une
dhe nuk veprova ashtu sic donte ajo
i thash qe une smar persiper asgje nuk e mbaj i thash jam nuk dua sepse do me lidheshin kembet ne kete moshe qe kam jam ende per qefe sjam per lidhje serjoze sdua domethen
pastaj nuk eshte se kisha ndjenja per te sepse te kisha ateher do i thoja ndryshe
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Keni pak kohè qe dilni me vajzen..kalojn ca muaj..ajo vjen para juvee : Jam shtatzan.. reagimi Juaj ????? :D si do vepronit?? sinqerisht

Nese ne lidhjem time me kete vajzen do kem qellime serioze dmth do martohem me te atehere do isha i lumtur,nese sdo kisha qellime serioze sdi te pergjigjem.
 

angel boy

cun i veshtire
Keni pak kohè qe dilni me vajzen..kalojn ca muaj..ajo vjen para juvee : Jam shtatzan.. reagimi Juaj ????? :D si do vepronit?? sinqerishto zot ishalla nuk me ndosh asnjehere..leviz vendit:bum:bum:grusht3:
 

albstudent

FORCAT RENEA
Keni pak kohè qe dilni me vajzen..kalojn ca muaj..ajo vjen para juvee : Jam shtatzan.. reagimi Juaj ????? :D si do vepronit?? sinqerishtteper e thjesht ik shko e hiqe me vrap ca esht ky muhabet skuadre futbooli do e bej shpin un :)
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
angel LOL LOL..me bet te qeshi..dhe te qaj me disa pergj tuajat por ..nejsee

Me vjen pyetja pse keni kaq frikè nga pergjigjesit...qe tek e fundit vijn nga "veprat" e juaja??
 

albstudent

FORCAT RENEA
o suriana po un prsh skam qejf qe e dashura ta mbaj femijen edhe ajo do ishte dakort me mua kjo varet nga raorti qe ka gjithsecili
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
angel LOL LOL..me bet te qeshi..dhe te qaj me disa pergj tuajat por ..nejsee

Me vjen pyetja pse keni kaq frikè nga pergjigjesit...qe tek e fundit vijn nga "veprat" e juaja??

Frika e vetme qe mund te me vi eshte ajo qe mund te deshtoj si prind se te rrisesh nje femi nuk eshte ta veshesh e ti japesh buk,do kujdesje do edukimin do shume impenjim normal qe frike do kem se sdua te rris nje injorant pa takt e qe sdi cfare do te thote fjala faleminderit,kjo per mua mund te jete frika e vetme.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
PO ua kthej pyetjen ...do zgjidhnit 1femer te shmetuar te sinqert dhe inteligjente apo 1bukuroshe superficiale dhe mendemadhe(nuk muj te them jo inteligjente.se ska femer jointeligjente.. kuptohet qe jam feministe??? LOL )

ska renesi e shemtuar inteligjente injorante se kam problem pamjen ose inteligjencen per mua ka rendesi te jete besnike dhe tme doja sa gjysma e asj qe dua un ate me kaq jam i kenaqur

Keni pak kohè qe dilni me vajzen..kalojn ca muaj..ajo vjen para juvee : Jam shtatzan.. reagimi Juaj ????? :D si do vepronit?? sinqerisht

atehere nese une jam bashke me nji person do te thote qe kam qellime serioze se nuk shoqerohem me qen e mace (me ke tme dali ) nese partnerja ime eshte shtazane do te thote qe une do te behem baba :):) dhe do isha i lumtur per kete
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ju lutem pak me te permbajtshem ne chit chat se po kalojme faqet qe te gjejme pyetjen.....faleminderit :)
 

Devil

Anëtar i Nderuar
si e kuptoni qe nje femer ju do..cilat gjeste ju bejn ta besoni kete gje?

Afrimi i tepert i menjehershmen, sms ne mes te notes te tipit "spo me ze gjumi ...po ty?" ka shum...ose ose kur debaton me nje femer tjeter ajo as qe do me ja dit fare kam apo jo te drejt te del ne krah me pushk :D etj etj..
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top