Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nqs jeni ne nje pike qe nje femer duhet tju zgjedhe juve,cilat jane fjalet apo veprimet qe perdorni per ti lene asaj te kuptoje qe ju jeni ideali??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nqs jeni ne nje pike qe nje femer duhet tju zgjedhe juve,cilat jane fjalet apo veprimet qe perdorni per ti lene asaj te kuptoje qe ju jeni ideali??

Besoj se vet koha sa kemi qene bashke (sa kemi dale, diskutuar etj), deri ne ate moment, i ka lene asaj te kuptoje se a jam apo jo, mashkulli ideal per te. Ne nje moment, nuk mund perdoren as nuk thuhen fjalet.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Do ta pranonit qe femra/partnerja juaj te kishte nje nivel arsimor me te mir se ju??Ajo me shkolle te larte dhe ju me nje 8-vjecare...Sdo kishit frike nga nje femer e tille apo nga nje paragjykim,mos te thene se preket egoja juaj,ose frika se kjo dikur do tju perplase ne fetyre arsimimin tuaj??


P.S...Dua nje pergjgije pak bindese,jo te tipit: ska gje gezohem kur ajo ka shkolle,ndoshta ajo sdo kete paragjykime,pasi jemi shqiptar dhe egoja mashkullore eshte para cdo gjeje:)...
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Do ta pranonit qe femra/partnerja juaj te kishte nje nivel arsimor me te mir se ju??Ajo me shkolle te larte dhe ju me nje 8-vjecare...Sdo kishit frike nga nje femer e tille apo nga nje paragjykim,mos te thene se preket egoja juaj,ose frika se kjo dikur do tju perplase ne fetyre arsimimin tuaj??


P.S...Dua nje pergjgije pak bindese,jo te tipit: ska gje gezohem kur ajo ka shkolle,ndoshta ajo sdo kete paragjykime,pasi jemi shqiptar dhe egoja mashkullore eshte para cdo gjeje:)...


Per mua sdo perbente nje problem kjo mbase do ishte nje problem me shume per femren vete duke ditur se femrat jane me shume kerkuese nga jeta dhe thon une me shkolle ai pa shkolle kush e do ate fshatarin e trashe.Jane femrat problemi jo meshkujt
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Per mua sdo perbente nje problem kjo mbase do ishte nje problem me shume per femren vete duke ditur se femrat jane me shume kerkuese nga jeta dhe thon une me shkolle ai pa shkolle kush e do ate fshatarin e trashe.Jane femrat problemi jo meshkujt

Une e shtrova pyetjen nga ana juaj,pasi do ishin gjerat pak me ndrysh nqs ju do kishit shkolle dhe femra jo,do ja thonit ndonjehere,he moj se nje cope injorante je ti:)...Kjo ishte idea,por duke qene se kemi nje mashkull para kesaj gjeje,pyetja tjeter rrjedh nga kjo,sdo ndiheshit me poshte se femra nqs nuk keni nje nivel arsimor??
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une e shtrova pyetjen nga ana juaj,pasi do ishin gjerat pak me ndrysh nqs ju do kishit shkolle dhe femra jo,do ja thonit ndonjehere,he moj se nje cope injorante je ti:)...Kjo ishte idea,por duke qene se kemi nje mashkull para kesaj gjeje,pyetja tjeter rrjedh nga kjo,sdo ndiheshit me poshte se femra nqs nuk keni nje nivel arsimor??

Jo sepse nuk eshte arsimi ai qe e ben njeriun.
 

sensuu

sweet
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

nqs e dashura jote....i duhet ti kaloje pushimet me shoqerine e saj,jo se do vertet kshu por nqs nuk shkon me ta atyre ju mbetet hatri...dhe ti ne kete rast mbetesh ne plan te dyte.ose te trete te katert LOL..si do vepronit...do e pranonit kete gje???
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

nqs e dashura jote....i duhet ti kaloje pushimet me shoqerine e saj,jo se do vertet kshu por nqs nuk shkon me ta atyre ju mbetet hatri...dhe ti ne kete rast mbetesh ne plan te dyte...si do vepronit...do e pranonit kete gje???

Nese ato jane ne te vertet shoqeria e vjazes dhe e duan lumturine e saj nuk do e vinin ne kete pozit zgjedhjeje dhe do ftonin dhe te dashurin e vajzes ne rast nese jo do te thote qe i duhet nje person me shume per te paguar shpenzimet e udhetimit
 

sensuu

sweet
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

po kshu eshte shoqeria tani...jane hatermbetes LOL...dhe ske ca ju ben....pastaj i ke njohur qe me perpara.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

po kshu eshte shoqeria tani...jane hatermbetes LOL...dhe ske ca ju ben....pastaj i ke njohur qe me perpara.

Nese jane ashtu shoqeria une do merrja nje grup shokesh dhe do shkoja ne bratislave apo budapest te shikonim sa do ishte dakort vajza ne kete pike,jo per gje edhe une shoqeri hatermbetese e kam
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Do ta pranonit qe femra/partnerja juaj te kishte nje nivel arsimor me te mir se ju??Ajo me shkolle te larte dhe ju me nje 8-vjecare...Sdo kishit frike nga nje femer e tille apo nga nje paragjykim,mos te thene se preket egoja juaj,ose frika se kjo dikur do tju perplase ne fetyre arsimimin tuaj??


P.S...Dua nje pergjgije pak bindese,jo te tipit: ska gje gezohem kur ajo ka shkolle,ndoshta ajo sdo kete paragjykime,pasi jemi shqiptar dhe egoja mashkullore eshte para cdo gjeje:)...

Edhe ka nje nivel arsimor me te mire se une, jam krenar per te, s'ka gje te keqe ketu.

nqs e dashura jote....i duhet ti kaloje pushimet me shoqerine e saj,jo se do vertet kshu por nqs nuk shkon me ta atyre ju mbetet hatri...dhe ti ne kete rast mbetesh ne plan te dyte.ose te trete te katert LOL..si do vepronit...do e pranonit kete gje???

Shoqeria shkon e vjen, nuk humbet dashuria e vertet per shoqeri, por as shoqeria e vertet per dashuri. Duhet nje mesatare. Ne kete rast, shoqerise se vertet nuk do i kishte mbetur hatri, ngase cdo kush ka jeten e vet sot, dhe mendon te krijoje nje te ardhme sa me te mire me dikend. Pra, nuk do e kisha lejuar.
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfare beni ne momente nervozizmi,si reagoni edhe sa e lini veten te kuptohet ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfare beni ne momente nervozizmi,si reagoni edhe sa e lini veten te kuptohet ?

Varet a eshte nervoze e madhe apo e vogel lol. Per nervoze te vogel, s'verehem fare qe jam nervoz, ngase ate e shprehi me te qeshur, humor etj...! Po nqfs nervozohem shume, nderroj vend, dal nga shtepia, nqfs jam ulur, ngritem, bej dicka. Nqfs jam ne kembe, ulem, shiqoj dicka, por ne te shumten e rasteve dal jashte, ndodhe edhe qe ulem dhe perkujtoj Zotin, kjo me qeteson me se shumti.
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfare beni ne momente nervozizmi,si reagoni edhe sa e lini veten te kuptohet ?

nga nje her qeshi,,nga nje her thyej ndonje telefon,,apo ndonje pult televizori,,por esht shum e veshtir te behem nervoz! shum rrall
 

sensuu

sweet
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

djem po tani qe eshte vere.........me pantallona te gjata rrini prap :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

djem po tani qe eshte vere.........me pantallona te gjata rrini prap :p
Personalisht vetëm në shtëpi rri me pantallona të shkurtra, jashtë nuk dal se i kam këmbët aq sexi sa kam frikë se më ngatërrojnë për femër LOL LOL
 

sensuu

sweet
Titulli: Pe: Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Personalisht vetëm në shtëpi rri me pantallona të shkurtra, jashtë nuk dal se i kam këmbët aq sexi sa kam frikë se më ngatërrojnë për femër LOL LOL

ahahahhahahahhahahah futi edhe nje te depilume LOL

se bej shaka...une jua qaj hallin sa vape qe do keni :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

un e di qe te gjithe ndjejme njesoj, po ju cfare ndjeni ? ti cfare ndjen ?
Hëmm nuk është aspak pyetje e përjgithshme dhe sinqerisht nuk kuptoj në është për atë që ndjen gjithsecili në këto momente. Nëse është kështu unë ndjej nevojën për të puthur dikë :D Nëse e ke për pantallonat ,them se nuk ndjej ndonjë bezdi , nëse do të ndjeja do i hiqja fare
Mendoni se ti hyni nje lidhjeje me zemer, eshte dobesi ?
Jo aspak është forcë e madhe të lesh veten të lirë dhe të dashurosh me zemër. Nëse jo lidhja nuk do quhej dashuri por thjesht bashkim interesash
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Si e klasifikoni "dashurine" tuaj ...
- Intrigante dhe sensule
- te rrezikshme dhe pasionante
- romantike dhe te qendrueshme
- fiksim apo aventure ?

p.s thnx GLOOM
 
Redaktimi i fundit:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Shkodrane ke harruar,fiksim apo aventure...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Si e klasifikoni "dashurine" tuaj ...
- Intrigante dhe sensule
- te rrezikshme dhe pasionante
- romantike dhe te qendrueshme?

une i kam te gjitha keto, i kisha ne rini :) se tani ne pleqeri po shnderohem dita dites ne nje gernjar te rendomte :p:p:p

ps. sjam aq plak sa hiqem jo :):)
 
Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nuk eshte e thene qe nje dashuri te jete e perkufizuar sic eshte bere me lart sepse mund te jete intrigante dhe pasionante ose romantike dhe sensuale por e paqendrueshme.Secila dashuri ka tiparet e veta qe e bejne ate te vecante e madje nje person mund te perjetoje ``lloje`` te ndryshme dashurie ne jeten e tij.Dashuria perjetohet ashtu sic eshte dhe shpesh, shume shpesh del jashte `kornizave` te rendomta dhe epiteteve qe i veme dhe pikerisht dashuri te tilla kane me shume mundesi te jene me jetegjata.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Shkodrane ke harruar,fiksim apo aventure...

Edhe kjo qendron fiksimi nuk eshte e gje e madhe per vete por adventuren e kome fiksim hhahahaha


P.S nuk rri pa thumbu ti e??!!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Edhe kjo qendron fiksimi nuk eshte e gje e madhe per vete por adventuren e kome fiksim hhahahaha


P.S nuk rri pa thumbu ti e??!!!

Une??Me ngaterron...Jam blete jo grenxe:D...Gjithsesi ajo ishte thjesht per ti shtuar nje opsion pyetjes se Shkodranes se cilen nuk i dhe pergjgije akoma:p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une??Me ngaterron...Jam blete jo grenxe:D...Gjithsesi ajo ishte thjesht per ti shtuar nje opsion pyetjes se Shkodranes se cilen nuk i dhe pergjgije akoma:p

Pse cfare ndryshimi kane kur thumbojne?? hahhhaaah te pakten bletet bejne dicka po grenxet se kame kuptuar akoma:p:pLOL ....................pergjigjia ime dihet romantike:p dhe i qendrushem kur me mbajne fort hahaha
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Romantike dhe te qendrueshme, te forte si guri, si malet :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top