Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dua te di: Kur eshte 1 mashkull i sinqerte ?

Kur e kerkon nevoja ! Nganjehere, sinqeriteti i tepert, mirret si pike e dobet
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po te kerkoje gruaja/e dashura nje gje, qofte dhe fare te vogel, perse gjeni menjeher shkak per te shpallur lufte dhe te grindeni??
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po te kerkoje gruaja/e dashura nje gje, qofte dhe fare te vogel, perse gjeni menjeher shkak per te shpallur lufte dhe te grindeni??
Këto janë raste të veçanta dhe nuk them që mund të marrësh një përgjigje nga dikush.Janë në varësi të çifteve ,nuk përgjithësojnë prandaj them se personalisht nuk di të përgjigjem,ashtu si them askush nuk mund të të përgjigjet.Të gjithë jemi të ndryshëm, grindjet mund të ndodhin në varësi të situatave ku tek gjithsecili janë të ndryshme.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfare duan meshkujt? :sherrxhi:
 

Quku

Marakli Krapit

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

ha ha Alltini :)
 

PrettyGirlRock

Infinite∞
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

1. cfare eshte dashuria per ju?
2. cka eshte e madhe per te qene nje burre?
3. cfare pershtypje bene buzeqeshja e nje femer per ju?

:hmm:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Kila

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfar beni per te pasur nje femer qe nuk jua var ?
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfar beni per te pasur nje femer qe nuk jua var ?
Varemi pas saj prej pantallonash deri sa të jetë mërzitur për peshën që po tërheq dhe... ti heqë fare ato :)
 

Kila

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Varemi pas saj prej pantallonash deri sa të jetë mërzitur për peshën që po tërheq dhe... ti heqë fare ato :)

se paski te veshtire mendoja se e kishit te veshtire se vuanit se qanit ne netet pa te :p:p:p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfar beni per te pasur nje femer qe nuk jua var ?
I bir n'uj :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

1. cfare eshte dashuria per ju?
2. cka eshte e madhe per te qene nje burre?
3. cfare pershtypje bene buzeqeshja e nje femer per ju?

Dashuria eshte dhurate nga Zoti, qe pa te nuk jetohet, por edhe shkaterrohesh nqfs nuk e kupton dhe e tejkalon kufirin.
Per te qene nje burre, nevojitet tflitet shume por, une them se te pajisesh me virtyte te larta, me cilesi te bukura si: Miresjellja, butesia, falja, bamiresia, trimeria ne shume aspekte etj, e bejne nje burre te madh.
Buzeqeshja e nje femre, ma ngjall diten mua, edhe nqfs e tere bota duket se eshte mplakur, nje buzeqeshje, vjedh nje pjese te zemres sime :D

:hmm:

Cfar beni per te pasur nje femer qe nuk jua var ?

S'me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Keni bere ndonjehere zhigolon, ne kuptim e fjales qe vertete pasi keni mbaruar pune iu kane dhene leka?
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Keni bere ndonjehere zhigolon, ne kuptim e fjales qe vertete pasi keni mbaruar pune iu kane dhene leka?

Qa eshte zhigolo !!!
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Qa eshte zhigolo !!!

meshkuj qe shkoj me femra kundrejt nje pagese :)
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

A shkembeni french kiss ne takimin e pare me nje goc?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

A shkembeni french kiss ne takimin e pare me nje goc?
Jo vec turkish kiss
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Jo vec turkish kiss

Si eshte turkish kiss ( se kisha degjuar me pare )
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Si eshte turkish kiss ( se kisha degjuar me pare )

Puthje ne ball si ushtari qe shkon ne lufte hahahahhahaha
 

Kila

VIP
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Femra ideale per ju si eshte ???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cfare duan meshkujt? :sherrxhi:

Cfar duam ne te shkret pak gjera kerkojem ato qe na bejen te ndihemi mir.. ..Po puna esht te pyesesh ca duan femrat kur te filloj te hapet romani me kerkesat e tyre lol lol.....:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top