Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

nje dhe te jete aq sa te mbaje plot pasionin per te pritur heren tjeter me padurim
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?
 

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

poshte gjurit por ti theksohet fundshpina, dhe misteri qe te pret (pseja eshte nen te)
 

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

nuk eshte destinacioni por rruga drejt tij
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?

Preferoj dhuratat qe mund t'i mbesin kujtim, psh dicka per shtepi, ndonje zbukurim a dicka te tille
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ti kesh me jete e shendet te 4-ta..:p

pyetja e rradhes..

Pelqeni femra me mini apo me funde der posht gjurit,,dhe pse..?

Me funde, jo domosdoshmerisht poshte gjurit por preferoj funde per nje arsye te thjeshte.Femra nuk duhet te ekspozoje gjithcka per te qene terheqese, mjafton te lere te kuptoje se ja vlen ta `zbulosh` bukurine e saj!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?

Sa ne siklet me vune tashi ... pergjigjia e sakte eshte qe "dhurata varet nga lloji i femres". Dmth mbasi e njef, i ben nji dhurate.
Kshu qe kjo femra qe eshte shtruar ketu ne pytje ka datlindjen, i bie qe un ta njof per i far kohe dhe do e di se cfare i pelqen. Duke e njoft ate, i bej dhuraten e duhur.
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Nje femer qe ju pelqen shume ka ditelindjen,jini i ftuar cila do ishte dhurata qe do i benit,,?

Nje send te punuar me dore , porositur enkas per te, dicka te personalizuar dmth!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Lamtumire te dyve, nuk ja vlen te shkaktohet ndonje problem per njerezit qe i tregojne ngjyrat e tyre te verteta ne nje moment te caktuar. Ne fakt, une jam fitues ne ate moment, humbes tradhtaret.
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?
Pasi te me kalonte elektroshoku i pesuar-
Shume ftohte do i shikoja te dy ne sy dhe nese do mundesha do i thoja-Te trashegoheni.
Sidoqofte nuk do beja asnje lloj skene.Thjeshte do i lija aty e do ikja.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!
 

Pentacle

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

une per vete jam beqar :D
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!

Hmmmmmmmmmmmmm, pyetje e veshtire.
E sigurt qe nuk do mundesha te jetoja me dyshimin e perjetshem.
Per femijen nuk besoj se do ndryshonte gje sepse une do e kisha rritur sikur te ishte imi dhe ne fakt ai do mbetej imi edhe po mos te ishte biollogjikisht imi.
Sa per gruan nese me tradhton apo jo jam i sigurt qe s`do kisha nevoje ta ruaja.Jam shume i sigurt ne vetvete dhe ne intuiten time kur ka dicka qe nuk shkon e nuhas shume me pare se pakenaqesite te ndodhin.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!

Pytje interesante por jo shume reale. Kjo vje puna ke kalamojt nuk ka dyshim. Ose jan te tute ose nuk jan te tute. Dmth po te jesh me te meta mendore fillon dhe "dyshon".
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Tashi pyetja fundit per sonte se ju lodha :).

Ju dyshoni qe gruaja juaj se ka femijen me ju,por eshte thjesht nje dyshim qe ju gerryen,si veproni gjeni nje forme ja thoni gruas,,behi me vezhgues per te marre vesh nese gruaja ka dicka jasht martese....apo vazhdoni jetoni me kete dyshim..?

Djema faleminderit shume per pergjigjet tuaja..:))
Ritakohemi perseri me pytjet te tjera,,naten all..!!

Egziston Adn me sa di une, ose e bej alla shqiptarce
i kupus nje kokerr plumbi tek nja nga gishtat e kembes lol
jam i sigurt qe do i vi gjynah per gishtat e tjeter edhe do jete e vertete :vesyze:
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ju sapo u perballet me nje sken aspak te kendshme: E dashura juaj puthet me shokun tuaj te ngushte...
Veprimi qe do benit ne kete moment..?

Une nuk shoqerohem me femra qe flirtojne kur jane ne krah me mua
ne rast se do gaboja edhe do dilja me nje te ketille
do e kapja me shqelma direkt, ose do i jepja dhembet ne dore!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Une nuk shoqerohem me femra qe flirtojne kur jane ne krah me mua
ne rast se do gaboja edhe do dilja me nje te ketille
do e kapja me shqelma direkt, ose do i jepja dhembet ne dore!

ahahahahahah ec aty,dell Shqiptari ..:),,,LoverM qyqja po jo kaq eger :p, ama me pelqen sinqeriteti yt.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Po mire si ja beni ju djemte te hiqni qafe po themi, shoqen e vajzes qe pelqeni?? Sepse doni te rrini vetem pervetem me kete vajze??!...
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

ahahahahahah ec aty,dell Shqiptari ..:),,,LoverM qyqja po jo kaq eger :p, ama me pelqen sinqeriteti yt.
Eshte gjeja qe urrej me shume, edhe sikur te jem i shoqeruar me nje femer jo te bukur
une mundohem ti dedikohem asaj per ato momente qe jam me te
imagjino te ma bej nje femer mua kete gje, te hapi syte rrotull :sherr:


Po mire si ja beni ju djemte te hiqni qafe po themi, shoqen e vajzes qe pelqeni?? Sepse doni te rrini vetem pervetem me kete vajze??!...

i them Cop: a lum si ne qe jena çift
a nuk na le pak vetem se do bejm Miço Miço, bau bau lol
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ui
Eshte gjeja qe urrej me shume, edhe sikur te jem i shoqeruar me nje femer jo te bukur
une mundohem ti dedikohem asaj per ato momente qe jam me te
imagjino te ma bej nje femer mua kete gje, te hapi syte rrotull :sherr:
i them Cop: a lum si ne qe jena çift
a nuk na le pak vetem se do bejm Miço Miço bau bau bau lol

Hahahaha bravo :p
 
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Do vazhdonit te merreshit me personin qe pelqeni nese nuk keni komonnikim me te pervec kontakt shikimi dhe veprimesh
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top