Djemtë që hiqen si vajza dhe fitojnë para/ “Moda” në Elbasan, 15 mijë të rinj që sigurojnë deri në 1milionë lekë në muaj në internet

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Eh c'na u vajzeruan meshkujt per ca pare. :p
Rama te rente kolera edhe kete kish mangut Elbasani... :p
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Rendesi ka te ulim statistikat e papunesise pa dhe feshkuj le te jene keta ska problem lool
Mo i trego Mondit se a lekist i modh aj e shkon ne Elbasan e ma le Buqen tek per tek me kamarieren. :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Pranej m'kërkoj mu njoni vërdall t'paguaj m'tha për orët e anglishtes...
(ka bo 3 vjet në Elbason universitet dmth)
Un si kaqol tu i thonë, e kom kshu autodidakte, edhe tu i sugjeru programe për ta msu tamom pa lek!

Pirv se lerohesh ?
Tjetri tamom at gjuhën donte ????
WTF I missed my chance ?‍♂️

P.S të interesuarit nuk ka rëndësi (se ja veshim elbasonit ne ?) nga jon
E nga s'jon
Të kontaktojnë ktu :
Baboon.WTF.Com
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Eh c'na u vajzeruan meshkujt per ca pare. :p
Rama te rente kolera edhe kete kish mangut Elbasani... :p
Ke ngel pa punë ? Ke nevojë për një kurs anglishtje?
Don't be ashamed ? contact me in private ?
4U we have a great deal
Only
4U ?
P.S no guns ?
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Ke ngel pa punë ? Ke nevojë për një kurs anglishtje?
Don't be ashamed ? contact me in private ?
4U we have a great deal
Only
4U ?
P.S no guns ?
aj lajke tu spik anglisht beterr dhan qunat e Elbasonit. :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Qiikur ra aj virusi i kec n'anglli nuk prek paunda mo.. :p LOL
Tashi Keçi osh bo cjap,
ose Sjap varet ??
Ti dashke me nejt pa punë m'duket ?
?
P.S
(Me kredi pranojmë edhe pula frigoriferi)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Tashi Keçi osh bo cjap,
ose Sjap varet ??
Ti dashke me nejt pa punë m'duket ?
?
P.S
(Me kredi pranojmë edhe pula frigoriferi)
Ore hekurosja do engllish apo eshte kriter kriesor. :p
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Ore hekurosja do engllish apo eshte kriter kriesor. :p
Kriteri kryesor është (meqë ra llafi msojm edhe greqisht sa për t'ja fut policise kufitare ?)
Mos shkelësh vizat e bardha se jo thjesht të hekurosin po ene të terin ?siguracioni nuk pagu mo ?
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Keto metodat Ewhoring jane goxha te perhapura jashte dhe indianet e nigerianet jane nona per kete pune.
Kshuqe keto te huajt kur zhgenjehen se i del elbasanlliu zhgenjehen me pak. Eshte mo keq kur presin Melisen dhe i del Drumbaja nga Nigeria me gjys metri zorre. ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Keto metodat Ewhoring jane goxha te perhapura jashte dhe indianet e nigerianet jane nona per kete pune.
Kshuqe keto te huajt kur zhgenjehen se i del elbasanlliu zhgenjehen me pak. Eshte mo keq kur presin Melisen dhe i del Drumbaja nga Nigeria me gjys metri zorre. ?
Po ti mos bo reklama mër se jemi ojf ??
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Kriteri kryesor është (meqë ra llafi msojm edhe greqisht sa për t'ja fut policise kufitare ?)
Mos shkelësh vizat e bardha se jo thjesht të hekurosin po ene të terin ?siguracioni nuk pagu mo ?
ti thu qe duhet ber ene i master... :p lol
 
Top