Do lidheshit me nje antar ose antare te forumit edhe pse mund te jesh i/e martuar ?

Baboon

FALEMINDERIT!
Mos luni fare per mjes keni eggs and bacon edhe nga nje tas me kafe, puthni njona tjetren ene ?
Register To Vote Election 2020 GIF by #GoVote
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Jo vetem me te martuar,por edhe me beqar ??
Per shoqeri forumore e kishnjam,se me tej ceza,pis,kak????
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Une jam e martume s'kam ca lidhem ??? por dhe po te isha beqare me asnje. Arsyeja: Mosperputhje karakteresh!
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Une jam e martume s'kam ca lidhem ??? por dhe po te isha beqare me asnje. Arsyeja: Mosperputhje karakteresh!
Po tema nuk e cileson ,nese do krijoje nje lidhje intime me dike.
Mund te jete dhe nje lidhje shoqerore mendoj.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po tema nuk e cileson ,nese do krijoje nje lidhje intime me dike.
Mund te jete dhe nje lidhje shoqerore mendoj.
aaa. po lidhje nje kuptim ka mi. Shoqerore patjeter.
Me disa(ndonese jo shume) shoqeria e ka tejkalu virtualitetin :)
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

BlacK_OpiuM

Baby Girl ?
Po tema nuk e cileson ,nese do krijoje nje lidhje intime me dike.
Mund te jete dhe nje lidhje shoqerore mendoj.
Mka ndodh tkem lidhje shoqerore me dike, e mka dal gruaja tij duke me thene mos I shkruaj!
Idjotesi !
Une 17 vjec,ai 30
Vetem me keshillonte,prej ate moment ska shanc mo!
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
A ti ke pjerdh ore???
Po te kam thene 100 here , mos me prek ne plage?
Ty si te ecur... ke gjetur ndonji burre te martuar???
A more legen pse i do meshkujt mendon qe te gjithe i dojn :D
Nje pytje, sa her i rruante kembet Linda Rey lool
 
Top