Do lidheshit me nje antar ose antare te forumit edhe pse mund te jesh i/e martuar ?

Arfenilla

Themelues i Forumit
E pe si te gjykojne me njehere???
Nqs ndan, pse ndan.
Nqs nuk ndan pse se se ben.
Nqs je mendje hapur keq... mendjembyllur keq!
Eh kjo bote qe nuk gjen derman!
Prandaj ne nuk pysim boten jemi rast i veqant?
 

Katil

Antarë i Respektuar
E pe si te gjykojne me njehere???
Nqs ndan, pse ndan.
Nqs nuk ndan pse se se ben.
Nqs je mendje hapur keq... mendjembyllur keq!
Eh kjo bote qe nuk gjen derman!
Ku e pw gjykimin ti?
Thjwsht se dija open mind
Dhe pse e dij q pas atij komenti fshihet ironia
 

I dituri

of line
Ath qendroji ksaj dhe mos i qit tym , se ke qe kur ke futur kembet duke shpotitur antaret , ckompleksohu se batutat nuk vrasin askend
Dhe kur te me kerkosh te faluar per ate fjalor te ndyre edhe mund te kthej me pergjigje
Ok njerz jemi dhe gabojm por ne fakt ajo jotja ishte pak e tepert , gjithsesi kerkoj falje se sesht dhe ne karakterin tim por kur merzitem me iken fare
 

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar

I dituri

of line
E imja s'ishte asgje ,para asaj qe i the @Lilo , dhe mos harro se nerva kemi te gjithe
ja kshu!
Hiq dore nga justifikimet dhe prano qe e dreqose fare!
Ok ne fakt e dreqosa se di dola na vetja fare , me Lilon ishte shaka se di esht beqare apo e martuar.
 
Top