Do lidheshit me nje antar ose antare te forumit edhe pse mund te jesh i/e martuar ?

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
I heq ti po i thash @Lilo te te heqi 🤣
Jam destinu me Bo te kunderten e asaj Qe me thon me zo te nolte. Bo listen e kerkesave meqe Eshte vitiriu, kujdes pa gabime dhe ma co.:p
Amoren mos ma lodh se te martoj vête 🤣🤣
 

Bebw

✖ Once
Staf në FV.AL
E imja s'ishte asgje ,para asaj qe i the @Lilo , dhe mos harro se nerva kemi te gjithe
ja kshu!
Hiq dore nga justifikimet dhe prano qe e dreqose fare!
E ka nga dituria e tepert lol 😂.E di ti sa e vras une nga llafet e te diturve si puna zoteris ne fjale ,me beri te prish dieten lol 😂.Nejse thjesht ti vij turp per fjalet qe shkruan ne drejtim te 1 femre dhe i them "O vdeksha une per ty" .

@I dituri heren tjeter kur te besh shakavello mbaje he te keqen .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Vec te dal nje qe te me tundoj deri ne piken e tradhtise.
Pse jo?!
 
Top