Do lidheshit me nje antar ose antare te forumit edhe pse mund te jesh i/e martuar ?

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
O ti cun .. qe dje e kam pa qe sje ne terezi.. ktu i ndau covid edhe ata qe ishin lidh .. ti do me nxen grua te martuar ?
Une kam vite qe nga femijeria qe te shoh naten sa her i mbylli syt dhe asnjeher nuk u martuam, e keta dojn me 3 tema mu martu, ja fundi i botes eshte afer, definitiv :D
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Ke mall me dal nga forumi se qeka bo nomi. Qne u thi kaq shpejt ky i dityni ?
Flm zot Qe na bone te padijshme.??
 

sofia

Antarë i Respektuar
Hahahhahhha, je ngaterruar keq me duket. Tema e cifteve eshte per humor lool lool lool , nuk ndryshon asgje ne jeten tone personale. Po, te krijosh lidhje (prej verteti) jashte marteses/fejeses/marredhenies dashurore konsiderohet tradheti....dhe mendimin e kam shprehur tek tema e tradhetive.
 
Top