Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

  • Po

    Votat: 6 25.0%
  • Jo

    Votat: 18 75.0%

  • Totali i votuesve
    24

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Lexova nje artikull reth nje kompanie avionash, e cila bente nje oferte...cmimi biles me i lire diku me 25-30% nqs pasagjeri ri ne kembe gjate udhetimit me avion.
Po juve do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?
 

mirela

DODONA hajmali
Lajm me idiot se ky skam degjuar ndonjehere
Ata per te mbushur xhepat e tyre bejne gjithshka po ai qe ka pak respket per jeten me mire te paguaj pak me shternjte se te ike kot nga kjo bote :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Lajm me idiot se ky skam degjuar ndonjehere
Ata per te mbushur xhepat e tyre bejne gjithshka po ai qe ka pak respket per jeten me mire te paguaj pak me shternjte se te ike kot nga kjo bote :D

Lajm idiot ??? te besh rrugen (ME AEROPLAN) Athine - Tirane eshte afer nje ore
te besh rrugen me autobus kur ka levizje qender deri ne plazh afer 1 ore e gjysem dhe je ne kembe he si te duket ngelet akoma idiot si lajm..... Shkoni ne ndonje plazh Mirela se ju ka goditur vapa keq LOL LOL
 

alfonci

Veri investigatio
Jo nuk do e beja dicka te tille.

Javen qe vjen do udhtoj per ne al dhe i takon rreth 18 ore udhetim me avion. E pamundur, e pasigurte dhe e papershtatshme (ashtu sic thote Cyber; "une pertoj ulur jo me kembe")
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Po pse jo une zakonisht ne autobuse rri ne kembe se sgjej kurre vende keshtuqe jam mesuar :)
 
Une kam postuar artilkullin e njejte tek rubrika e Kurioziteteve dhe atje kam shkruar se njeriu nga mungesa e te ardhurave ne keto kohe te veshtira krize dhe mund ta pranoje nje gje te tille :)....Une per vete nuk e kam provuar deri tani te hip ne aeroplan kshtuqe, nuk di si eshte ndjenja as ulur as ne kembe :D...Sa per te marr pjese ne votim, them qe PO :)
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
jo nuk do ta beja, sepse ato leke qe do fitoja ne te kundert,as nuk do me pasuronin as nuk do me varferonin..
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Ne fakt kur kam fluturar nga USA ne Shqiperi, eshte ai avioni qe kalon oqeanin qe eshte me i merzitshmi. Aty i nderroj pozicionet une (ulur ne karrige, kembekryq ne karrige, ne kembe, xhiro lart e poshte, ne krahun e karriges, ose kembekryq ne tok). Pozicioni me i preferuar per mua eshte ne kembe, ose kembekryq ne tok. Se di pse po karriget me bezdisin dhe nuk rri dot rehat.

Te kalosh oqeanin eshte 8 ore. Une kam punuar dhe 10 ore pa u ulur fare. Pa problem. Por prap se prap nuk do paguaja me pak per te ndejtur ne kembe. Me teper se kur ha dua te jem icik rehat.
 

AjSi

...
Jo.

Une kam frike te udhetoj edhe e ulur jo me te rri ne kembe..Pune e madhe per nje 20 % me pak..Le te ike edhe ai me te tjerat :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
pse jo nese kushton bileta pergjysem 1 ore ne kembe per te ardhur ne al e kaloj tull duke parnga dritarja pastaj te keni pak men e beni kshu shkoni ne banjo uleni dhe sdilni me sa te ulet avioni hahahah bileten prejeni per ne kembe :)
 
pse jo nese kushton bileta pergjysem 1 ore ne kembe per te ardhur ne al e kaloj tull duke parnga dritarja pastaj te keni pak men e beni kshu shkoni ne banjo uleni dhe sdilni me sa te ulet avioni hahahah bileten prejeni per ne kembe :)

LOL po qe e ke mire ti dhe ashtu mund te behet :D problemi qendron se do sillnin doktor deri me ne fund ,do thone eshte semure qe s'del me nga banja LOL
 

CannibaL

The Wisher .
Po more pse jo mi kursen Parat :D Gja normale edhe kshtu kur je be Autobus ndonjeher ne Kemb jesish 1 or apo edhe me shum :D Pse jo me Aeroplan Te Doket Vetja qe Fluturon edhe me Mir :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Po ju ndihmoj qe mos me lodheni se ju shikoj shume ne mendime...

Arsye sigurie nuk e bejne te mundshme qendrimin ne kembe gjat udhetimit.....
1 Ngritja nga aeroporti
2 Ulja ne Aeroport
3 Udhetimi boshlleqet e ajrit dhe koha e keqe

se me plaset hahahahahahahahaha
 

Ivani

Anëtar i ri
do vije dita qe do ti vene edhe skara avjoneve per te mare sa me shume pasagjere,tamam si trenat ne indi,qe rine njerezit kapice njeri mbi tjetrin
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

joo, un i kam frik avjonet e sidomos lartesit jo me tjem nkemb e tshof posht o zot mpusho zemra nga frika
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

Po nese eshte destinacion afer pse jo.
 

marin

marino
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

nuk besoj sepse avioni nuk eshte karroce as traget .un kam udhetuar disa here dhe veprimi i para para ngritjes eshte vendosja e rripit te sigurimit .pervec stjuartdesave askush nuk mun te qendroje ne kembe
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

nuk besoj sepse avioni nuk eshte karroce as traget .un kam udhetuar disa here dhe veprimi i para para ngritjes eshte vendosja e rripit te sigurimit .pervec stjuartdesave askush nuk mun te qendroje ne kembe

po ndoshta ka qen me heret si ofert ,se lajmi eshte diku 2009
 

marin

marino
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

po ndoshta ka qen me heret si ofert ,se lajmi eshte diku 2009

ca do viti qe te ket qene se besoj se ka oferta te tilla duke ju bazuar qendrimit ne kembe .mbase ulje e ndjeshme e cmimit te biletes do te ishte nje oferte e mire
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

tishte nja 50% pranoja me gjith qef.. i thone 500-600 euro me pak :D
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

Akoma me mir sepse sdi nga te rrotullohem kur jam e ulur, ndihem si ne kafaz.
Ne cdo udhetimin, me cfare do lloj mjeti, un flej gjum... dhe kam mesuar ta bej edhe ne kemb :yep:
 
Top