Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

  • Po

    Votat: 6 25.0%
  • Jo

    Votat: 18 75.0%

  • Totali i votuesve
    24

Baboon

FALEMINDERIT!
Tashi unë votova jo por varet si të bi halli lol,
Në përgjithësi 90% të udhëtimeve gjithnjë i kom bo low cost. Por në kom vallaj osht çik shumë ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
pse jo,do ishte interesante. nese do lejonin kushtet e sigurise. :p
Dersa avioni te ndesh nje boshllek ajri,e s`te ben me nevoja as per bilete as per avion. ahahahahahhahaha
 

Delirium

No description ...
Une behem me takikardi dhe pi 1 shishe vere ul jo me ne kembe lol
6 si kto piva heren e fundit une , edhe prap ? nuk ishte e qete , 3 ore udhetim , furtune , tmerr , edhe me e keqja , Nate ?
Veshtire se hypi prap ne avion une ?

4004547-Jack-Daniels-Miniature-Tumber-Set-1-1024x1024.jpg
 
6 si kto piva heren e fundit une , edhe prap ? nuk ishte e qete , 3 ore udhetim , furtune , tmerr , edhe me e keqja , Nate ?
Veshtire se hypi prap ne avion une ?
Mua me ka ndodh kjo kthim nga NY per milano para shume vitesh. Qe ath i kam marre fobi avionet ...pervec Lundres se UK europes i bie perqark dhe me makine se kam problem por ca ti bej kur me qan shpirti per pak pertej oqeani dmth lol
 

Delirium

No description ...
Mua me ka ndodh kjo kthim nga NY per milano para shume vitesh. Qe ath i kam marre fobi avionet. Europes i bie perqark dhe me makine se kam problem por ca ti bej kur me qan shpirti per pak pertej oqeani dmth lol
Ehaaa me shku USA kalon depresion , je 10 ore hava , plus poshte oqean , peshkaqeni eshte kafsha me e lumtur atje , kshu qe vetem do lutem te shkoj ne parajse nese ndodh dicka , se ske ca ben tjt , qaj sa te duash ste degjon njeri ????
 
Ehaaa me shku USA kalon depresion , je 10 ore hava , plus poshte oqean , peshkaqeni eshte kafsha me e lumtur atje poshte , kshu qe vetem do lutem te shkoj ne parajse nese ndodh dicka , se ske ca ben tjt , qaj sa te duash ste degjon njeri ????

Ne keto raste une nderthur veren me whiskey dhe nje qetesues bimor cdo 4 ore, pervec 1 cigare kallo kur nisem nga tirana :p
 

Delirium

No description ...
Ne keto raste une nderthur veren me whiskey dhe nje qetesues bimor cdo 4 ore, pervec 1 cigare kallo kur nisem nga tirana :p
Jooo , kallo tbo me fixime , paranoja , une pi birra para se te nisem , edhe rezervoj bilet afer wc gjithmone ?
Por kam len nam njehere ne bologna , isha gjys I ber po them , sa u bem gati me u nis I them asaj kamarieres ? me vjen era benzine ?
Edhe ajo vrap neper sedilje u coptu derisa shkoi te piloti ????
Zbritëm per 2 min nga momenti qe u hap dera , panik , ajo aroma vinte nga bagazhet , ishte canta e nje Jewish ✡ me substanca qe I perdorin ata per kremtet e veta , nk mbante shume ere per te tjeret , po mu me vinte me ? , nk u be problem shume gjys ore vonese u nisem ?
 
Jooo , kallo tbo me fixime , paranoja , une pi birra para se te nisem , edhe rezervoj bilet afer wc gjithmone ?
Por kam len nam njehere ne bologna , isha gjys I ber po them , sa u bem gati me u nis I them asaj kamarieres ? me vjen era benzine ?
Edhe ajo vrap neper sedilje u coptu derisa shkoi te piloti ????
Zbritëm per 2 min nga momenti qe u hap dera , panik , ajo aroma vinte nga bagazhet , ishte canta e nje Jewish ✡ me substanca qe I perdorin ata per kremtet e veta , nk mbante shume ere per te tjeret , po mu me vinte me ? , nk u be problem shume gjys ore vonese u nisem ?
lool lool

Me ka ndodh 1 here qe paralel me mua ishte nje cun si ty vetem fliste dhe pyeste me ze te larte per cdo gje dmth dhe aq rende me dukej sa harrova veten dhe fillova te tallesha dhe qeshja me te lool lool pastaj ne momentin qe u kujtova ku isha i futa 1 te bertitme atij do rrish urte se na fiksove lool
 

Delirium

No description ...
lool lool

Me ka ndodh 1 here qe paralel me mua ishte nje cun si ty vetem fliste dhe pyeste me ze te larte per cdo gje dmth dhe aq rende me dukej sa harrova veten dhe fillova te tallesha dhe qeshja me te lool lool pastaj ne momentin qe u kujtova ku isha i futa 1 te bertitme atij do rrish urte se na fiksove lool
Une kam aq frike atje lart saqe skam fuqi me fol shume ?
Sa her them o zot edhe kte radhe duhet te shkoj I gjalle ???
 

Baboon

FALEMINDERIT!
@Marla @Delirium yytttt **jaksa ???????

Vetëm i herë e kom bo esull (jo se kom fryk po përtoj me lexu, ose me lujt pa film etj esull lol) dhe kom i sistem i ble përherë noj dhuratë mamit (mren në avion dmth ato kinkalerit, zakonisht parfum ose noj xhingel orë etj ) sa bo dhurata aq edhe pi lool
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Shqiptaret kane udhetuar ne kembe me kilometra e sot kane pretendime te larta :p
Tashi o plak se dikur kena ik si sardele me anije apo tu u zvarrit maleve etj nuk do me thonë me e bo edhe sot ?

E dyta unë low coast kom udhetu max 50 euro bilta (zakonisht destinacioni vendet Nordike) kom kap biletë 10 euro një javë para se me u nis Stockholm- Podgoricë
Edhe kom ardh si mret ????
 

NGU

Wild child full of grace ?
Une dhe ne makine po nk pata sendilen time qe personi tj mos ta fuse thoben fare lol, nk nisem. Lere per avion qe nk bohet llaf hic.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Tashi o plak se dikur kena ik si sardele me anije apo tu u zvarrit maleve etj nuk do me thonë me e bo edhe sot ?

E dyta unë low coast kom udhetu max 50 euro bilta (zakonisht destinacioni vendet Nordike) kom kap biletë 10 euro një javë para se me u nis Stockholm- Podgoricë
Edhe kom ardh si mret ????
Shaka bej
Me mire pak me shtrenjt e rehat
Ose sa te mban xhepi
 

Rrelse

Zikaltër⚫?
Dhe kur të ketë turbulena të fluturoj nga dritarja?
Jo , lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Une kam ndejt ne kemb ne avjon, e sme tha njeri gje, bileten e pagova te plote...
Isha ne muze!
 

Desa

Felix - Culpa
E provova dhe me maskë në fytyrë por në këmbë, nope ?
 

Abisi

offline✌
Pse ca eshte avioni,kombinat-kinostudio??
Une avion preferoj gjithnje vendin prane dritares?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Pak frike e kam avionin, mendo te qendroja ne kembe, do mu keputeshin gjunjet nga frika, gjithsesi prap ul do te isha ??
 
Top