Do te shkarkohet Meta?

A do e shkarkoje Rama Meten?


  • Totali i votuesve
    7
Nuk shkarkohet se nuk ka interes. Thjesht shperqendrim vemendje. Edhe 1 vit eshte po e fillun nfund tmajit si procedur i bje nga tetori me e heq kshu qe sdo i duhet as njerit me trazu ujrat per 6 muaj ;). Aspekti kryesor me shperqendru vemendjen nga Luli mos largohet nga kryetar partie pasi realisht ka nje bashkpunim te fshete PS-PD. Leje ca thote sdo i njohi zgjedhjet po sa te dali raporti osbe dhe amb Amerikan shife si do falet... Une kam disa pyetje sa lek mori Luli ksaj here ??? A e studiuan mire kodin zgjedhor ? Normal qe po... Pse e lan LSI jasht, a eshte plan per te ndejt ne opozite ! A kan gisht nderkombetaret ne kto marveshje dhe si jan korruptuar ? Ehe... peshku qelbet nga koka dhe jo nga votat;) Perfundimisht nese heqin Ilir Meten vetem me te vetmen arsye se do duan te bejn president Sali Berishen. Perndryshe prisni Fatos Nanon qeshorin qe vjen ;)
 
Nuk shkarkohet se nuk ka interes. Thjesht shperqendrim vemendje. Edhe 1 vit eshte po e fillun nfund tmajit si procedur i bje nga tetori me e heq kshu qe sdo i duhet as njerit me trazu ujrat per 6 muaj ;). Aspekti kryesor me shperqendru vemendjen nga Luli mos largohet nga kryetar partie pasi realisht ka nje bashkpunim te fshete PS-PD. Leje ca thote sdo i njohi zgjedhjet po sa te dali raporti osbe dhe amb Amerikan shife si do falet... Une kam disa pyetje sa lek mori Luli ksaj here ??? A e studiuan mire kodin zgjedhor ? Normal qe po... Pse e lan LSI jasht, a eshte plan per te ndejt ne opozite ! A kan gisht nderkombetaret ne kto marveshje dhe si jan korruptuar ? Ehe... peshku qelbet nga koka dhe jo nga votat;) Perfundimisht nese heqin Ilir Meten vetem me te vetmen arsye se do duan te bejn president Sali Berishen. Perndryshe prisni Fatos Nanon qeshorin qe vjen ;)
Po te doli fjala do te ta blej 1 server por me kusht do e pingosh c: \> meta ne fillim :p lool
 
Nuk shkarkohet se nuk ka interes. Thjesht shperqendrim vemendje. Edhe 1 vit eshte po e fillun nfund tmajit si procedur i bje nga tetori me e heq kshu qe sdo i duhet as njerit me trazu ujrat per 6 muaj ;). Aspekti kryesor me shperqendru vemendjen nga Luli mos largohet nga kryetar partie pasi realisht ka nje bashkpunim te fshete PS-PD. Leje ca thote sdo i njohi zgjedhjet po sa te dali raporti osbe dhe amb Amerikan shife si do falet... Une kam disa pyetje sa lek mori Luli ksaj here ??? A e studiuan mire kodin zgjedhor ? Normal qe po... Pse e lan LSI jasht, a eshte plan per te ndejt ne opozite ! A kan gisht nderkombetaret ne kto marveshje dhe si jan korruptuar ? Ehe... peshku qelbet nga koka dhe jo nga votat;) Perfundimisht nese heqin Ilir Meten vetem me te vetmen arsye se do duan te bejn president Sali Berishen. Perndryshe prisni Fatos Nanon qeshorin qe vjen ;)
O Nik edhe 1 pietje

Parlamenti i ri kur hyn ne fuqi? Ne shtator?
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP
Po me me 1 ose me 4
Aaa tani mu mbush mendja qe edhe ket here nuk do shkarkohet meta.

Pak non sens kjo puna e mandateve te reja. A u bene zgjedhjet tani per 1 muajbas rezultatit zyrtar te zgjedhjeve mandatet jane effective w di une.

Gjithesesi meta ka bere shkelje ligjore. Ka bete fushate dhw nxitur popullin per lufte
 
Nuk shkarkohet se nuk ka interes. Thjesht shperqendrim vemendje. Edhe 1 vit eshte po e fillun nfund tmajit si procedur i bje nga tetori me e heq kshu qe sdo i duhet as njerit me trazu ujrat per 6 muaj ;). Aspekti kryesor me shperqendru vemendjen nga Luli mos largohet nga kryetar partie pasi realisht ka nje bashkpunim te fshete PS-PD. Leje ca thote sdo i njohi zgjedhjet po sa te dali raporti osbe dhe amb Amerikan shife si do falet... Une kam disa pyetje sa lek mori Luli ksaj here ??? A e studiuan mire kodin zgjedhor ? Normal qe po... Pse e lan LSI jasht, a eshte plan per te ndejt ne opozite ! A kan gisht nderkombetaret ne kto marveshje dhe si jan korruptuar ? Ehe... peshku qelbet nga koka dhe jo nga votat;) Perfundimisht nese heqin Ilir Meten vetem me te vetmen arsye se do duan te bejn president Sali Berishen. Perndryshe prisni Fatos Nanon qeshorin qe vjen ;)
Dhe mben te pafajshmin qky .. edhe navin me raste ?
 
S'më plas shumë. Por po i them dy llafe mo se srri dot ?
Du ta kap ne nje tjetër kendveshtrim. Sepse edhe sikur ta ket seriozisht Rama fjalen e fundit e ka gjykata.
Kshu duke qenë një ceshtje juridike eshte larg opinioneve dhe emocioneve.
Ligji njef faktet jo emocionet. A ka bo shkelje të rende Meta? Nga ana juridike ha debat...
 
E kujt i intereson aman... ate borxhin qe i ka Rama atij beggetit.. si do ja servirin popullit.
Rritje taxe dihet por cfare takse .. kjo eshte e rendesishme ?
 
E kujt i intereson aman... ate borxhin qe i ka Rama atij beggetit.. si do ja servirin popullit.
Rritje taxe dihet por cfare takse .. kjo eshte e rendesishme ?
Me Ramen meru ti prap lool lool
Shif Lulin se po mja grisin flokët me këna ??
Sa per begjetin akoma s'ka maru davaja se meverte po pagujten një sharlatan mashtrus qe kerkohet edhe ne Itali për dallavere atëhere jemi meverte shtet inferior.
 
Top