Doli NUDO në shesh, flet vajza që protestoi kundër abuzimit seksual: Të jesh e zhveshur nuk është turp!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Aa u zhvesh njeri tjeteraaaa?!
boobssss hahahahaha
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Edhe protesta duhet ta kete nje rregull te vetin.
Sipas kesaj meqe "te jesh i zhveshur nk qenka turp" gjate veres ne te gjithe pa rroba duhet me dal?
Nk dine se ca bejne me njerezit, jane shashtris :d
 

Ragnar

Anëtar i ri
Edhe protesta duhet ta kete nje rregull te vetin.
Sipas kesaj meqe "te jesh i zhveshur nk qenka turp" gjate veres ne te gjithe pa rroba duhet me dal?
Nk dine se ca bejne me njerezit, jane shashtris :d
Te pelqeva une lart qe isha dal nudo :D
 
  • Haha
Reactions: NGU

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mjafton qe bananen e ka te izoluar lool
tani e vura re qe paska nje kateror te zi aty hahahahahaha.
bananen ja ka bllokuar koha ati te shkretit. :p
ndaj e nxjerr ne pazar tani ahahahahahahahaha
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Mendoj qe gjesti/aksioni i kesaj zonjushes eshte shume premature per shoqerine shqiptare dhe biles jashte kontekstit te vete protestes, sepse aksione/veprime te tilla zakonisht i dedikohen kauzave te animalisteve kunder vrasjes se kafsheve per te perfituar gezofin apo lekuren e tyre per qellime komerziale, por kurrsesi ne rastet e perdhunimeve apo buzimeve me te miturit.
Kete na e provon experienca boterore, sepse fenomene te tilla kemi ne mbare boten.
Ka 1001 menyra me efikase dhe dinjitoze per te protestuar kunder perdhunimeve dhe per te percuar nje mesazh paqesor dhe edukativ.
Zonjusha eshte ngutur disi ne zgjedhjen e saj .
Do te ishte me dinjitoze sikur te na e kishte kursyer kete "spektakel" amatoresk dhe shume ambig.
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
E po kolege thuhet qe ftofti hyn permes kembeve :D po duhet mu rujt lool
Me sa duket nuk jam e vetmja që i dëgjoj këshillat e vyera të gjyshes ? , gjithmonë më thot bijë zbathu ku të duash e si të duash vetëm këmbët mbaj të ngrohta se të ftohen vezët ????
 

Monique

With or Without u
Mendoj qe gjesti/aksioni i kesaj zonjushes eshte shume premature per shoqerine shqiptare dhe biles jashte kontekstit te vete protestes, sepse aksione/veprime te tilla zakonisht i dedikohen kauzave te animalisteve kunder vrasjes se kafsheve per te perfituar gezofin apo lekuren e tyre per qellime komerziale, por kurrsesi ne rastet e perdhunimeve apo buzimeve me te miturit.
Kete na e provon experienca boterore, sepse fenomene te tilla kemi ne mbare boten.
Ka 1001 menyra me efikase dhe dinjitoze per te protestuar kunder perdhunimeve dhe per te percuar nje mesazh paqesor dhe edukativ.
Zonjusha eshte ngutur disi ne zgjedhjen e saj .
Do te ishte me dinjitoze sikur te na e kishte kursyer kete "spektakel" amatoresk dhe shume ambig.
Ajo cka po kumtojme nje pjese e mire
Une ende (edhe ne videon qe pashe) se kuptova qellimin e saj.
Te protestosh lakuriq per dike qe u perdhunua e veshur ...
 
Top