Doni me shume nenen apo gruan/burrin?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja tani drejton kollaren Moni dhe jep i pergjigje

Me shume du mamin qe ju bofsha kurbani i qenit (po jo se me ben punet .cit @Frank)
Po se eshte me e mira ne bote ne cdo drejtim dhe ma ben 8/2 (cit @Senseo) lool

Pastaj dua femijet e mi, pastaj dua gjithe ata qe me duan dhe i dua!
 
Redaktimi i fundit:

Lauri

Anunnak
Djema ne kuadrin e temave budallacka nje pyetje " inteligjente" per ju.

Doni me shume nenen tuaj apo te dashuren/ te fejuaren/ gruan?

Lol
Po lundronte me barkë të vogël një burrë me të ëmen dhe të shoqen.
Si vjehërra për nusën... mëndje zezë si @Marla ? , pyet të birin se cilën do shpëtonte nqs barka do fundosej. ??
Mashkulli, si inteligjent që është, i thotë: ty moj nanë.!! Dhe cak, me sy ;) të shoqes ?
I ndau të dyja të kënaqura ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Jane dashuri qe nuk ndahen,kur flitet mes nenes dhe burrit me te cilin ke krijuar familjen.
Por nuk mund ti rendesisesh,sepse Nena te ka sjell ne jete.
Jane dy dashuri ,dhimbshuri paralele ne shume shume drejtime.
 

Endrra

VIP
Sa te jete gjalle nena
. Pastaj ik ajo .. Normal gruaja .. pse budallenj i di ti keta djemt e fisit tone ?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Veten lol
 

Katil

Antarë i Respektuar
Top