Doni me shume nenen apo gruan/burrin?

Katil

Antarë i Respektuar
Dashnia ime e para eshte dashnia per dy djemt e mi. Mami vellezerit. Te tjeter si te me duan i dua
Un them mos i ndash fmijët nga dashnia për mamin e vlleznve
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Un them mos i ndash fmijët nga dashnia për mamin e vlleznve
E ke gabim naq.dashnia per femijet eshte dashnia me e madhe qe mund te jete. Dhe per priderit e vellezerit.por me fmin nuk krahasohet asgje. Kur e pys mamin sot ke do me shume cunat e tuj e gocen e vellait. I du me fort se ju me thot .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po m’pyeti babi, i them ty te du me shum. Po me pyeti mami, i them patjeter qe ty te du me shum.
Lega Dipllomatja ?

Ti koke si me kan nastradin hoxha lol

Shkojne tek Nastradini dy persona per ta pyetur rreth nje belaje apo zënke qe e kishin. Nastradini i ndegjoj me vemendje dhe ne fund u tha: Wallahi mire e keni, mire!
Te nesermen erdhi pala tjeter qe kishte probleme me palen e meparshme qe u ankua tek Nastradini. I ndegjoj edhe ata me vemendje dhe ne fund u tha: Edhe ju mire e keni wallahi.

Gruaja e Nastradinit, e habitur pasiqe ishte prezente vazhdimisht aty, i tha burrit te saj:
O burrr, qysh bre heren e pare ju the atyre mire e keni, pastaj erdhi pala tjeter, edhe atyre u the mire e keni, cka dmth kjo?

Nastradini u ndal per pak caste, u mendua mire e mire dhe ne fund i tha gruas:

Hmmmmmm qe besa edhe ti mire e ki wallahi

?
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Jam ndilem se nji kojshi i jemi me thot u bana 40 vjec hala sma ka da gjinin gruja e nana kur kam ken 2 vjec ma ka hek, me ndihmoni edhe mu te zgjedh?
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Djema/Cupani ne kuadrin e temave budallacka nje pyetje " inteligjente" per ju.

Doni me shume nenen tuaj apo te dashuren/ te fejuaren/ gruan /burrin/komshiun/dashurorin/apo macen lool?

Lol
Paske harru me thene edhe ciften javore a e don ! :D
 

Hera

Banned
Nuk qenka tema per ne te pamartuarat ??
 

Desa

Felix - Culpa
Djema/Cupani ne kuadrin e temave budallacka nje pyetje " inteligjente" per ju.

Doni me shume nenen tuaj apo te dashuren/ te fejuaren/ gruan /burrin/komshiun/dashurorin/apo macen lool?

Lol
1. Veten
2. Mashkullin që do nënën në radhë të parë, pastaj të tjerët ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Asnjehere jo po ju permbajta temes
Tani nese tema ishte per te martuarit , dmth skishe pse komentoje :p
He tani , mos e bej serioze sepse te gjithe kane bere shaka
sepse po aq te gjithe e dime sesa duam ata njerez qe kemi ne shpi , nuk ka nevoje per konfirmime neper virtualitet
 

Hera

Banned
Tani nese tema ishte per te martuarit , dmth skishe pse komentoje :p
He tani , mos e bej serioze sepse te gjithe kane bere shaka
sepse po aq te gjithe e dime sesa duam ata njerez qe kemi ne shpi , nuk ka nevoje per konfirmime neper virtualitet

He mi dhe ti une me sensin e shakase e thashe .....skisha bere nga ato anonimet thashe si padashje ?
 
Top