Duhet bere

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po pra..... po asnjani spo mundet..... ai f.b ka kaq kohe qe munohet po eheeee spo mundet. Ndersa mw instagramin sflas hic
Kena pikpamje te ndryshme nga njeri tjetri
 

Hera

Banned
Duhet bere nje delete por nuk e di se kur
 
Duhet bere sot :
Lutjet e dites
Ushqimin ditor
Te perfundoj orarin e punes
Ti shkruaj ndonje shoku vella motre etj
Lexuar lajmet ditore
Lexuar ndonje dije te dobishme apo ndegjuar ndonj3 ligjerat apo Kuranin e Madhereshem
Permendur Zotin sa me shume
Duke i ndihmuar rruges ndonje kalimtari
Duke i sherby prinderve etj
Pak a shume keshtu duhet bere une gjate kesaj dite !
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Hera

Banned
Duhet bere te nxjerr oroskopin ...harrova
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
duhet te bej 5 min pushim.... ,gjithsesi nuk me dalin keshtu qe spo ngrihem fare
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
O kafshe , o e cmendur, o psajko....Duhet me bo raportin lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Duhet te ngrihem te bej makaronat me kima, per dreke. :)
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ai merret me raporte psiqikesh....une kam raporte shifrash e vlerash monetare
Apo ti marri e ti vej me nai lloto ai lol lol lol
E pra pse ckerkon ti,ti kalbesh ne letra:D moj budalle
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Duhet te iki,por nuk po shqitem dot qe ketej ??‍♀️
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Duhet te iki,por nuk po shqitem dot qe ketej ??‍♀️
Dhe te na lesh neve ketu?!
Te ben zemra?
Qofsh ti qe je qe dhe nje muhabet qe nisem nuk ma bitise:plollol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Dhe te na lesh neve ketu?!
Te ben zemra?
Qofsh ti qe je qe dhe nje muhabet qe nisem nuk ma bitise:plollol
ahaha me raft pika muaaa ?? po une jam mavri me boj ,i bej punet mysybet ????
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
ahaha me raft pika muaaa ?? po une jam mavri me boj ,i bej punet mysybet ????
Ahahhahahaha mos me zi poziten mua ti se mavri me boje jam vete po ec e kallangjosim si dime vete:plollol
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Ahahhahahaha mos me zi poziten mua ti se mavri me boje jam vete po ec e kallangjosim si dime vete:plollol
une jam plastiko harrova ???? ahaha vi une vi ,po ku do vem ??,,,prit se po vij vertet ???
 
  • Haha
Reactions: Ivy

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po ju temen e lexoni apo tju blej syze?
Nuk ju kerkoj planet e dites!
Dhe se marr vesh pse cdo tem e mbushni me komente no sense ku vetem ju i kuptoni ... egzistojne mesazhet private, Messenger... WhatsApp etj etj nuk eshte chat
Kjo gje po me bezdis shum
Fv paska ndryshuar shum dhe jo ne te mir per sa me perket. Nejse

Nje her ne jet me siguri njeri nga tatuazhet qe kam ne plane
Dhe vullnetare ne vendet me te varfera. Por ket do ta realizoj ne baz te ardhmes dhe te kushteve.
Ktu ndonjeher me duket jeta kot dhe monotone...
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Ti mund te kerkosh mendim te perpikte per temen dhe gjithkush mund ta bej kete as nuk e diskutoj,por nuk mund te jesh kaq e perpikte ne cdo teme,duke wene se ka dhe perplasje mendimesh apo dicka e paqarte ,e paktueshme dhe domosdoshmerisht te duhet te replikosh apo pyesesh.
Nese te duken pa sens(qe se ve ne dyshim te dukem ashtu sepse smund te na ndjekesh ne cdo koment)
Mund tju besh report pa asnje problem.
Mumd ta pasurosh temen me vlera dhe perla qe ja vlejne e dashur.
Forumi per argetim eshte,se gjeti plasja pse u be keshtu.Nuk eshte institucion kulture qe ne duhet te ndjekim me perpikmeri cdo rregull dhe ligj.
 
Po ju temen e lexoni apo tju blej syze?
Nuk ju kerkoj planet e dites!
Dhe se marr vesh pse cdo tem e mbushni me komente no sense ku vetem ju i kuptoni ... egzistojne mesazhet private, Messenger... WhatsApp etj etj nuk eshte chat
Kjo gje po me bezdis shum
Fv paska ndryshuar shum dhe jo ne te mir per sa me perket. Nejse

Nje her ne jet me siguri njeri nga tatuazhet qe kam ne plane
Dhe vullnetare ne vendet me te varfera. Por ket do ta realizoj ne baz te ardhmes dhe te kushteve.
Ktu ndonjeher me duket jeta kot dhe monotone...
o sherxhie ca tka gjet??
 
Top