• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Duhet bere

Vinjol

Status offline...... KÇK
Po pra..... po asnjani spo mundet..... ai f.b ka kaq kohe qe munohet po eheeee spo mundet. Ndersa mw instagramin sflas hic
Kena pikpamje te ndryshme nga njeri tjetri
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Duhet bere nje delete por nuk e di se kur
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Duhet bere sot :
Lutjet e dites
Ushqimin ditor
Te perfundoj orarin e punes
Ti shkruaj ndonje shoku vella motre etj
Lexuar lajmet ditore
Lexuar ndonje dije te dobishme apo ndegjuar ndonj3 ligjerat apo Kuranin e Madhereshem
Permendur Zotin sa me shume
Duke i ndihmuar rruges ndonje kalimtari
Duke i sherby prinderve etj
Pak a shume keshtu duhet bere une gjate kesaj dite !
 
 • Like
Reactions: Ivy

Hera

Βιβλίο φάγος
Duhet bere te nxjerr oroskopin ...harrova
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
duhet te bej 5 min pushim.... ,gjithsesi nuk me dalin keshtu qe spo ngrihem fare
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
O kafshe , o e cmendur, o psajko....Duhet me bo raportin lol
 
 • Haha
Reactions: Ivy

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Duhet te ngrihem te bej makaronat me kima, per dreke. :)
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
ahaha me raft pika muaaa 😂😂 po une jam mavri me boj ,i bej punet mysybet 😂😂😂😂
Ahahhahahaha mos me zi poziten mua ti se mavri me boje jam vete po ec e kallangjosim si dime vete:plollol
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Ahahhahahaha mos me zi poziten mua ti se mavri me boje jam vete po ec e kallangjosim si dime vete:plollol
une jam plastiko harrova 😂😂😂😂 ahaha vi une vi ,po ku do vem 😂😂,,,prit se po vij vertet 🤗🤗😂
 
 • Haha
Reactions: Ivy

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Po ju temen e lexoni apo tju blej syze?
Nuk ju kerkoj planet e dites!
Dhe se marr vesh pse cdo tem e mbushni me komente no sense ku vetem ju i kuptoni ... egzistojne mesazhet private, Messenger... WhatsApp etj etj nuk eshte chat
Kjo gje po me bezdis shum
Fv paska ndryshuar shum dhe jo ne te mir per sa me perket. Nejse

Nje her ne jet me siguri njeri nga tatuazhet qe kam ne plane
Dhe vullnetare ne vendet me te varfera. Por ket do ta realizoj ne baz te ardhmes dhe te kushteve.
Ktu ndonjeher me duket jeta kot dhe monotone...
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ti mund te kerkosh mendim te perpikte per temen dhe gjithkush mund ta bej kete as nuk e diskutoj,por nuk mund te jesh kaq e perpikte ne cdo teme,duke wene se ka dhe perplasje mendimesh apo dicka e paqarte ,e paktueshme dhe domosdoshmerisht te duhet te replikosh apo pyesesh.
Nese te duken pa sens(qe se ve ne dyshim te dukem ashtu sepse smund te na ndjekesh ne cdo koment)
Mund tju besh report pa asnje problem.
Mumd ta pasurosh temen me vlera dhe perla qe ja vlejne e dashur.
Forumi per argetim eshte,se gjeti plasja pse u be keshtu.Nuk eshte institucion kulture qe ne duhet te ndjekim me perpikmeri cdo rregull dhe ligj.
 
Po ju temen e lexoni apo tju blej syze?
Nuk ju kerkoj planet e dites!
Dhe se marr vesh pse cdo tem e mbushni me komente no sense ku vetem ju i kuptoni ... egzistojne mesazhet private, Messenger... WhatsApp etj etj nuk eshte chat
Kjo gje po me bezdis shum
Fv paska ndryshuar shum dhe jo ne te mir per sa me perket. Nejse

Nje her ne jet me siguri njeri nga tatuazhet qe kam ne plane
Dhe vullnetare ne vendet me te varfera. Por ket do ta realizoj ne baz te ardhmes dhe te kushteve.
Ktu ndonjeher me duket jeta kot dhe monotone...
o sherxhie ca tka gjet??
 
Top