Duhet bere

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Po ca duhet bere se po sma mban b.....
Te dentisti jam e duhet bere........
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Duhet me vendos a ta marr a jo Lokalin per dyqan
Shof si eshte xhiroja dhe a ke te tjere anash
E cfare do tregtosh
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Duhet... dhe po i jap @Ives nje big like per komentin e mesiperm,jam shume dakort ne gjithcka ka shkruar ,pavarsisht se vajza donte te bente dhe gjest human duke na blere syze...,po ti lexojm me kujdes ato replikat jan ber ne lidhje me temen,se normale ne shoqerin e krijuar te gjithe bejm replika me njeri tjetrin(edhe nqs nuk te plq bej report) ,asgje personale sinqerisht por e bera kete koment se u ndieva disi e ofenduar

Tena:Duhet te iki ne shtepi tani ????
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
E mire pra merzitu
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ti mund te kerkosh mendim te perpikte per temen dhe gjithkush mund ta bej kete as nuk e diskutoj,por nuk mund te jesh kaq e perpikte ne cdo teme,duke wene se ka dhe perplasje mendimesh apo dicka e paqarte ,e paktueshme dhe domosdoshmerisht te duhet te replikosh apo pyesesh.
Nese te duken pa sens(qe se ve ne dyshim te dukem ashtu sepse smund te na ndjekesh ne cdo koment)
Mund tju besh report pa asnje problem.
Mumd ta pasurosh temen me vlera dhe perla qe ja vlejne e dashur.
Forumi per argetim eshte,se gjeti plasja pse u be keshtu.Nuk eshte institucion kulture qe ne duhet te ndjekim me perpikmeri cdo rregull dhe ligj.

Pa dashur te mbaj anet e askujt meqe dhe nuk njifemi:p
Ka cik te drejte ajo cupa lart
Ideja eshte se juve te gjithe mesa kam vene re jeni si me qene te shpise, duket qe njifeni goxha ...
Pjesa tjeter lexo neper tema dhe ngelet si bufi
Aq me teper kur vine te rinjte ketu, qe nuk njofin asnje ....

Sa per temen
Duhet te shetis pak sot
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Nuk e kundershtova ne asnje cast ate,nuk te kundershtoj as ty.
Thjesht dhashe sygjerimin qe mund te beni report ne komente.
Ndersa ne pjesen qe jemi si te shtepise,nuk ke pse ndihesh out sepse kurdohere ka pat nje pritje te mire ndaj cdo hyrjeje si nga ata qe drejtojne dhe nga ne qe jemi anetare te thejshte.
Megjithese u zgjata shume ,jepini me shume shpirt dhe mendime temava atehere.


Tema ; duhet te takoj dike per ta pyet rreth shendetit te saj,duhet ta bej patjeter.Ndjenjat njerezore nuk i zbeh dot nje sjellje e vogel jo e mire,kur ka qindra sjellje te mira kundrejt meje.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Nuk e kundershtova ne asnje cast ate,nuk te kundershtoj as ty.
Thjesht dhashe sygjerimin qe mund te beni report ne komente.
Ndersa ne pjesen qe jemi si te shtepise,nuk ke pse ndihesh out sepse kurdohere ka pat nje pritje te mire ndaj cdo hyrjeje si nga ata qe drejtojne dhe nga ne qe jemi anetare te thejshte.
Megjithese u zgjata shume ,jepini me shume shpirt dhe mendime temava atehere.


Tema ; duhet te takoj dike per ta pyet rreth shendetit te saj,duhet ta bej patjeter.Ndjenjat njerezore nuk i zbeh dot nje sjellje e vogel jo e mire,kur ka qindra sjellje te mira kundrejt meje.

Cfare dmth Report ne komente?
Une moj shoqe Po pres te me vene tapetin e kuq dhe te me gjuajne me lule lol
Rendesi ka te ndihemi rehat pa fundja kush ndejti i ri gjithmone ne keto formate:p
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Cfare dmth Report ne komente?
Une moj shoqe Po pres te me vene tapetin e kuq dhe te me gjuajne me lule lol
Rendesi ka te ndihemi rehat pa fundja kush ndejti i ri gjithmone ne keto formate:p
Rendesi ka te ndihemi rehat pa fundja kush ndejti i ri gjithmone ne keto formate:p :-i ke thene te gjitha ?.

pas cdo komenti,ne fund ,ne anen e majte ke nje Report,nese e klikon ate dhe jep arsyen perse po ben kete report,ata te lartmit??? do te te pergjigjen ne kohe reale duke ti zhduk komentet si me magji?,ja keshtu dhe puna e ketyre temave serioze qe deshim sdeshim ne ,e thurrem qilimin si pa dashje???

P.S :jemi mirekuptues ndaj operacionit fshesa,mund te veproni??????
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Rendesi ka te ndihemi rehat pa fundja kush ndejti i ri gjithmone ne keto formate:p :-i ke thene te gjitha ?.

pas cdo komenti,ne fund ,ne anen e majte ke nje Report,nese e klikon ate dhe jep arsyen perse po ben kete report,ata te lartmit??? do te te pergjigjen ne kohe reale duke ti zhduk komentet si me magji?,ja keshtu dhe puna e ketyre temave serioze qe deshim sdeshim ne ,e thurrem qilimin si pa dashje???

P.S :jemi mirekuptues ndaj operacionit fshesa,mund te veproni??????

Faleminderit lol
Tani shif ti kur te bej report ne cdo koment sidomos aty ku vene foto te bukura :p
 
Te besh jete simbas besimit ne Zot dhe te jesh pasues i Profetit te fundit te Zotit eshte pasuria me me vlere qe mund te posedoj njeriu .
Simbas statistikave thuhet qe nga 1000 njerez vetem 1 mund te jete i privilegjuar te jete i udhezuar dhe te jete fitues i 2 boterave kesaj dhe botes se perjeteshme ne lumturi dhe begati te te mirave mareriale dhe shpirterore .

Pra, mundesia eshte shume e vogel ,behu ti ai i privilegjuari !
Ngone C3nin sju bjene keq ?
 

DeliriumMind

Set yourself free ? change can be good.
@Frank mund ta ket faji dieta. Ndoshta ???? no really
I imi ishte konstatatim
Ne cdo tem smerret vesh se ku eshte fillimi dhe ku eshte fundi.
@Daisy Pershembull nuk u ofendua fare dhe e kuptoi menjeher se cfare doja te thoja dhe jam e sigurt qe ka plot te tjere qe regjistrohen dhe nuk jan aktiv po per ket motiv.
@iva No no per cfare te bej report ? S'eshte se po vriteni duke shajt njeri tjetrin.
@Bebw sipas meje kush do te kuptoj kupton... nuk eshte se kjo gje ndodh disa her dhe hajt mo. Por ndoh ne te gjitha qe hap
Dikur rregullorja ka pas qen shum me e rrept dhe un kam qen nga te parat qe thyja rregullat...
Biles @Moonlight qe tka van like mund te ta konfirmoj. Por tani sikur u bo routine dhe smerret mo gjo vesh.
Te flas me tone te embla nuk eshte ne karakterin tim kshu qe ju kerkoj ndjes sepse kush sme njef mund te ofendohet ... por s'ishte ai qellimi
Dit te mbare te gjithve se jam shum busy dhe sot

Sa per ti qendru akoma temes:
Te shoh spektaklin e Notre Dames ne gjuhen origjinale ne Paris. Do qaja nga emocioni ?
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Te besh jete simbas besimit ne Zot dhe te jesh pasues i Profetit te fundit te Zotit eshte pasuria me me vlere qe mund te posedoj njeriu .
Simbas statistikave thuhet qe nga 1000 njerez vetem 1 mund te jete i privilegjuar te jete i udhezuar dhe te jete fitues i 2 boterave kesaj dhe botes se perjeteshme ne lumturi dhe begati te te mirave mareriale dhe shpirterore .

Pra, mundesia eshte shume e vogel ,behu ti ai i privilegjuari !
Ngone C3nin sju bjene keq ?

Ah ti u ftofsh
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
@Frank mund ta ket faji dieta. Ndoshta ???? no really
I imi ishte konstatatim
Ne cdo tem smerret vesh se ku eshte fillimi dhe ku eshte fundi.
@Daisy Pershembull nuk u ofendua fare dhe e kuptoi menjeher se cfare doja te thoja dhe jam e sigurt qe ka plot te tjere qe regjistrohen dhe nuk jan aktiv po per ket motiv.
@iva No no per cfare te bej report ? S'eshte se po vriteni duke shajt njeri tjetrin.
@Bebw sipas meje kush do te kuptoj kupton... nuk eshte se kjo gje ndodh disa her dhe hajt mo. Por ndoh ne te gjitha qe hap
Dikur rregullorja ka pas qen shum me e rrept dhe un kam qen nga te parat qe thyja rregullat...
Biles @Moonlight qe tka van like mund te ta konfirmoj. Por tani sikur u bo routine dhe smerret mo gjo vesh.
Te flas me tone te embla nuk eshte ne karakterin tim kshu qe ju kerkoj ndjes sepse kush sme njef mund te ofendohet ... por s'ishte ai qellimi
Dit te mbare te gjithve se jam shum busy dhe sot

Sa per ti qendru akoma temes:
Te shoh spektaklin e Notre Dames ne gjuhen origjinale ne Paris. Do qaja nga emocioni ?
Ke shkrujt sa per nje muaj, mos u duk me tek kjo teme.???
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Brune te paskam dhe komshije

Na vlora je ti vlla :p
Motra me fal
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Une nga lushnja :)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Oj ti bebja bionde
Nese je ti ajo ne foto ver nji huder
Se te mar sysh une
 
Top